У Львові стартував шостий щорічний медіафорум на тему “Коли все стає медіа”

Триватиме він до 19 травня. Організатори повідомляють, що форум зібрав 112 спікерів із 17 країн, близько 850 учасників. На форумі заплановані дискусії та презентації в межах декількох тематичних потоків: діджітал, розслідування, контент, політика, монетизація. Серед новинок – дискусії про футбольну журналістику, державні комунікації та панель про освітні та грантові можливості для медіа й журналістів.

“Це подія, до якої ми готуємося весь рік”, – прокоментував початок форуму організатор Остап Процик. Для учасників форуму виступив голова представництва ЄС в Україні Хюґ Мінґареллі, який наголосив на важливості розвитку розслідувальної журналістики в Україні як важливої складової розвитку демократичного суспільства.

“Журналістика сьогодні зіткнулась із низкою проблем, зокрема проблемою свободи слова. Сьогодні ми матимемо можливість обговорити всі ці виклики і проблеми. Медіаграмотність, незалежна журналістика та дезінформація – три напрямки, у яких ми працюватимемо”, – звернулася до учасників Форуму посол Великої Британії в Україні.

Цьогорічну Лекцію Свободи під час урочистостей прочитає історик, релігієзнавець, громадський діяч, звільнений з полону “ДНР”, Ігор Козловський.

У форумі беруть участь і представники ЗМІ з Тернопільщини.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua