У Тернополі навчатимуть отримувати публічну інформації і оскаржувати відмови

Доступ громадян до інформації забезпечується українським законодавством. Відхилений запит на її отримання чи неповні дані не завжди є правомірними. Тернополян запрошують на тренінг, де навчать ефективно використовувати цей механізм. У суботу, 8 грудня о 13 годині в приміщенні Коаліції ГО «Тернопільський центр реформ» (вул. Родини Барвінських, 2) відбудеться тренінг «Запити на інформацію: як правильно оформити запит та захистити своє право на отримання інформації».

На заході буде:

  • висвітлено у доступній формі ключові положення Закону України «Про доступ до публічної інформації»,
  • роз’яснено, на які закони потрібно посилатись, щоб працювати із запитами на інформацію,
  • визначено, як правильно подавати запит та  як оскаржувати відмову у наданні відповіді на запит,
  • розглянуто успішні приклади судових справ по доступу до публічної інформації.

Тренерка Юзвяк Тетяна – адвокат Правової асоціації «Паритет» (м. Рівне), більше 10 років займається представництвом ЗМІ та журналістів в судах, має досвід тренерської діяльності з питань правової безпеки журналістів, правового регулювання журналістських розслідувань у сфері корупції, роботи журналістів у мережі Інтернет, висвітлення виборчих компаній, доступу до публічної інформації та інших юридичних аспектів журналістської діяльності.

Запрошуємо активних тернополян та представників ЗМІ до участі, попередньо зареєструвавшись за посиланням: bit.ly/infoternopil

Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

Довідка: Центр громадського контролю «Дій!» – проект чеської організації People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program». Проект полягає у розбудові в Україні мережі моніторингових центрів, які опікуються питаннями громадського контролю за діяльністю органів місцевої влади. До основних компонентів діяльності проекту відносяться: моніторинг та аналітика, адвокація, громадсько-правова просвіта, створення проактивності місцевого громадського сектору та його консолідація. Мережа на цьому етапі охоплює ключові міста в Україні, де на сьогодні цікава і динамічна громадсько-політична активність – Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ та Маріуполь (Донеччина).

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua