Форум “Яка виборча реформа потрібна українцям?”

Які виклики та недоліки має чинне виборче законодавство? Яким шляхом рухатися далі і до яких змін прагнути? – Запрошуємо активних громадян до обговорення виборчої реформи!

ДАТА​: 12 жовтня  ЧАС​: 13:30 – 17:00  МІСЦЕ​: галерея «Бункермуз»

Мета форуму: ​обговорити стан виборчої реформи в Україні, визначити першочергові
кроки зміни виборчої системи.

До участі запрошуємо представників місцевої влади, політичних партій, громадських​​активістів,​​експертів,​​ЗМІ​​та​​небайдужих​​громадян.

Під час форуму відбудеться презентація результатів експертного опитування щодо основних недоліків виборчого законодавства. Також партнер Інституту, дослідницька компанія “ActiveGroup”, представить оцінку реального стану впровадження реформ на місцях (аналіз успіхів і невдач). Дослідження відбувалось у співпраці з Всеукраїнською ініціативою “Активна Громада” Інституту “Республіка”, у якому взяли участь понад 300 експертів з різних областей України. Після дискусії учасники зможуть долучитися до обговорення та підписання петиції щодо невідворотності покарань за порушення виборчого законодавства.

Другий блок заходу пройде в інтерактивній формі. Тренінг-моделювання “Право вибору” має на меті відтворити виборчий цикл (міжвиборчий період – виборча агітація – день виборів- міжвиборчий період) і перевірити, які зміни учасники запропонують у даний процес. Форум “Яка виборча реформа потрібна українцям?” ​проходить у межах проекту“Активна Громада: право вибору” Інституту “Республіка”.

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/vf2NFc

Контакти: ​регіональний координатор ВІ «Активна Громада» у м. Тернопіль, телефон: телефон: +38098-99-28-330, e-mail: rustamchyk@gmail.com

П Р О Г Р А М А

13:30 – 14:00 Реєстрація учасників
14:00 – 14:10 Вітальне слово від організаторів
14:10 – 15:00

 

 

Презентація результатів експертного опитування щодо основних недоліків виборчого законодавства.

 Невідворотність покарань за порушення виборчого законодавства як ключовий фактор впливу на виборчу систему. Представлення петиції

 

Рустам Ергешов, Координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у Тернополі

 

Оцінка місцевих експертів рівня впровадження реформ в Україні

Андрій Єременко, засновник дослідницької кампанії “Актів Груп”

 

 

Виступи депутатів, представників політичних партій, місцевих експертів, активістів

 

Обговорення, висновки та підписання петиції

15:00 – 15:30 Перерва на каву
15:30 – 17:00 Тренінг-моделювання “Право вибору”

 

Модератор та тренер Андрій Єременко

 

Примітка. Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” — об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту “Республіка”. Проект “Активна Громада: право вибору” впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua