Чим займається «Креативна Європа»

«Креативна Європа» – це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів, в якій бере участь 41 країна. До 2020 року на підтримку проектів, що дають можливість подорожувати, обмінюватися досвідом та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро. Одним з напрямків діяльності програми «Креативної Європи» є, приміром, художні переклади. Також є напрямок медіа, куди входить кіно-освіта,  кінофестивалі і таке інше.

Нещодавно представники «Креативної Європи» вкотре завітали до Тернополя, щоб розповісти всім охочим про свою діяльність. А Ксенія Калина, менеджерка із комунікацій Національного Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні, провела тренінг із написання заявок на участь у програмі.

На конкурс проектів від «Креативної Європи» можуть подаватися юридичні особи або фізичні особи-підприємці третьої  категорії, які займаються діяльністю саме в культурній сфері. Дуже важливо знайти партнера для реалізації свого проекту, наголосила Ксенія Калина, тому що без цього не буде втілено навіть найкращу ідею. Якщо ж якийсь проект не проходить конкурс, то КЄ дає детальну відповідь по кожному пункту. Більш детальну інформацію про роботу «Креативної Європи» і умови участі в їхніх проектах можна знайти в мережі Інтернет на їхньому сайті.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua