Що вибирали книгомани

Інтернет все більше захоплює любителів читання в свої тенета, проте  затяті поціновувачі друкованих видань такими і залишаються. Це підтверджують і продавці тернопільських книгарень. Які ж книги найбільше користувалися попитом у тернополян останнім часом? Як розповів продавець-консультант популярної книгарні «Є», пан Олег, детально читацькі вподобання  прослідкувати важко, оскільки вони часто змінюються. І все ж найбільшим попитом у 2017 році серед українських видань користувалися «Інтернат» Сергія Жадана та  «Троща» Василя Шкляра, а серед видань зарубіжних авторів – такі книги, як «Квіти для Елджернона» і «Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніела Кіза та «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна.

Якщо ж говорити про тенденцію попиту на російськомовну літературу, то вона, за словами пана Олега, знижується. «Російськомовна література дорожча, – зазначив він. І якщо є можливість придбати книгу в українському  перекладі, то читач, звичайно, обирає її». Також в «Є» розповіли про найдорожчі книги. В основному це  подарункові видання, вартість яких коливається в межах від 1000 до 4000 тисяч гривень. Такі книги купують не часто, надаючи перевагу економнішим варіантам.

Софія Борак

Фото автора

image_print
Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua