Що вибирали книгомани

Інтернет все більше захоплює любителів читання в свої тенета, проте  затяті поціновувачі друкованих видань такими і залишаються. Це підтверджують і продавці тернопільських книгарень. Які ж книги найбільше користувалися попитом у тернополян останнім часом? Як розповів продавець-консультант популярної книгарні «Є», пан Олег, детально читацькі вподобання  прослідкувати важко, оскільки вони часто змінюються. І все ж найбільшим попитом у 2017 році серед українських видань користувалися «Інтернат» Сергія Жадана та  «Троща» Василя Шкляра, а серед видань зарубіжних авторів – такі книги, як «Квіти для Елджернона» і «Таємнича історія Біллі Міллігана» Деніела Кіза та «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна.

Якщо ж говорити про тенденцію попиту на російськомовну літературу, то вона, за словами пана Олега, знижується. «Російськомовна література дорожча, – зазначив він. І якщо є можливість придбати книгу в українському  перекладі, то читач, звичайно, обирає її». Також в «Є» розповіли про найдорожчі книги. В основному це  подарункові видання, вартість яких коливається в межах від 1000 до 4000 тисяч гривень. Такі книги купують не часто, надаючи перевагу економнішим варіантам.

Софія Борак

Фото автора

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua