«Як зрозуміло писати про реформу освіти» 

Cаме з таким меседжем завітають до Вінниці медіатренери та медіаексперти для проведення семінару для журналістів. Захід відбудеться 15-16 березня 2018 року. Організаторами є Академія української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час заходу тренери кваліфіковано дадуть пояснення, зокрема, щодо питань дошкільної освіти, її створення та фінансування зі сторони місцевих бюджетів. Обговорять нюанси початкової та середньої освіти. Торкнуться нововведень, які стосуються професійної та вищої освіти. Мовне питання також не залишиться поза увагою.

На які зміни взагалі потрібно чекати у освітньому просторі та головне — як про це правильно написати? Беріть участь у заході та дізнавайтесь!

Заповнити заявку >>>

Заявки приймаються до 6 березня 2018 року.

Інформацію щодо участі очікуйте за тиждень до дати проведення тренінгу.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі (одна ніч) за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

__________

Контактна особа:
Юлія Кулик, асистент проектів АУП
(050) 734 45 79
info@aup.com.ua

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua