Як писати про медичну реформу

7-8 червня у Львові відбудеться семінар «Як зрозуміло писати про медичну реформу». Захід організований Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна в Україні за фінансуванням Міністерства закордонних справ Німеччини.

Під час заходу експерти та медіатренери навчать журналістів відповідальному висвітленню медичної тематики у медіа. Обговорять питання системи охорони здоров’я України не тільки станом на сьогодні, а і за попередні 26 років незалежності. Які ключові позиції мають учасники реформи,  її союзники та противники. Право на таємницю історії хвороби та які взагалі причини невдач реформування медичної галузі. Всі ці та інші теми будуть порушені під час семінару. Реєструйтеся та висвітлюйте медичну реформу в журналістських матеріалах правильно!

Анкету можна заповнити ТУТ>>>

Інформацію щодо участі очікуйте за тиждень до дати проведення тренінгу.

Участь у семінарі є безкоштовною. Харчування за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Компенсація витрат на проїзд не здійснюється.

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua