Інна Гадзинська провела майстер-клас роботи журналіста в соцмережах

«Ключові виклики для інтернет-медіа: як вижити в професії у 2018-му», – на таку тему відбувся тренінг у Тернопільському прес-клубі. Із слухачами «Регіональної школи сучасної журналістики» та представниками місцевих засобів масової інформації працювала тренерка Інна Гадзинська – медіа-консультантка, менеджерка з комунікацій Інституту розвитку регіональної преси (Київ). Розглядаючи ключові виклики для інтернет-медіа, Інна Гадзинська на конкретних прикладах проаналізувала розвиток електронних ЗМІ в Україні та перспективи інтернет-платформ сучасної журналістики.
«Що треба вміти, чому варто вчитися?» – цікавились слухачі, і отримали професійний майстер-клас роботи, зокрема, в соціальних мережах. Практична частина занять стосувалась аналізу «старих» і нових навичок для журналістів. Тренерка розповіла, як шукати і відбирати теми, які оптимальні формати підготовки журналістських матеріалів варто застосовувати для інтернет-видань. «Як писати в інтернеті, щоб читали? Як придумувати класні заголовки? Як взаємодіяти з аудиторією?» – практичні відповіді на ці та десятки інших запитань викликали дискусію у прес-клубі.
Захід проводився в рамках проекту «Регіональна школа сучасної журналістики», що його реалізує Тернопільський прес-клуб за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua