15 лютого о 17.00 у прес-клубі розмова за чаєм про силу громадського суспільства з Тарасом Шевченком

У четвер, 15 лютого, з 17.00 до 18.30 у Тернопільському прес-клубі ( вул. Качали, 3)  відбудеться зустріч із співголовою Ради Реанімаційного пакету реформ, співзасновником Руху ЧЕСНО, стипендіатом програми WorldFellows 2017 Єльського університету  Тарасом Шевченком. Подискутуємо! Що може прискорити зміни в Україні? Як будувати успішні коаліції та мережі? Що означає бути громадянином? Про це і не тільки. Зустріч проходитиме у неформальній обстановці і є відкритою для усіх зацікавлених тернополян. 

Для довідки

Цікаві думки http://blogs.pravda.com.ua/authors/tshevchenko/5a7db3a086c96/

Тарас Шевченко є засновником та активним учасником багатьох громадських коаліцій та ініціатив, зокрема, Руху ЧЕСНО та коаліції Реанімаційний Пакет Реформ (РПР). Засновник та учасник руху СтопЦензурі та кампанії Новий Громадянин. У 2016 році спільно з партнерами започаткував успішні громадські ініціативи в різних сферах. А саме  – кампанію «ЧЕСНО: Фільтруй суд!», в рамках якої аналізувались дані кандидатів до нового Верховного Суду, кампанію «За безпечні дороги», а також Незалежну медійну раду, яка розглядає спірні питання у медійній сфері.Має ступені магістра права та економіки Київського національного університету. Є випускником програм Єльського (2017), Стенфордського (2007), Оксфордського (2003) та Бірмінгемського університетів (2002).

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua