22 березня о 12:00 у прес-клубі – круглий стіл щодо наслідків відсутності ролі батька у вихованні дітей

Скільки дітей виховуються у неповних сім’ях? Чи долучаються  чоловіки  до виховання дітей у повних родинах? Як впливає на дітей  відсутність ролі батька у становленні дитини як особистості?  Чи реально подолати такі наслідки? Які наслідки фізичної та емоційної відсутності батька в родинному житті та вихованні дітей? На ці та інші запитання – відповіді під час круглого столу на тему «Відсутність ролі батька: наслідки та шляхи подолання”, який відбудеться 22 березня 2018 року о 12:00 в Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3). Ініціюють його громадські організації  “Міжнародний Центр Батьківства” та  “Можливість”.

На круглому столі буде представлена робота з реалізації сімейної політики в Тернополі, результати міжнародних досліджень та статистичні дані щодо наслідків фізичної та емоційної відсутності батька у родинному житті. Учасники круглого столу ознайомляться з вітчизняним досвідом подолання кризи відсутності ролі батька і внесуть свої пропозиції щодо його впровадження для громад міста Тернополя і області.

Учасники круглого столу:

Ігор Чорний – начальник відділу сімї та молоді Тернопільської ОДА
Леонід Бицюра – заступник міського голови м.Тернополя
Сергій Цвєтков – виконавчий директор ГО «Міжнародний центр батьківства»
Володимир Андрощук – Голова ГО «Громадський центр «Небеса»
Роман Полікровський – міський голова м.Збараж
Людмила Богуцька – психолог
Іван Мудрий – голова ГО «Можливість»
Володимир Костишин – ініціатор соціального таксі «Веселі колеса»
о.Мирон Сачик

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua