17 червня відбудеться “Тернопільський антикорупційний форум”

image_pdfimage_print

17 червня в готелі “Авалон” під час “Тернопільського антикорупційного форуму” в одному приміщенні зберуться громадські активісти, котрі ведуть антикорупційну діяльність на регіональному та загальнонаціональному рівнях з Тернополя, Києва, Івано-Франківська, Львова, Кропивницького та Харкова. Організатори форуму – Центр громадського контролю “ДІЙ!” в Тернополі та Коаліція ГО “Тернопільський центр реформ” – сподіваються на конструктивний діалог між представниками влади та громадськими активістами. 

Окрім експертних обговорень та обміном успішними практиками, на учасників очікують презентації кращих місцевих антикорупційних практик. Зокрема, Галина Янченко, голова правління ГО «Антикорупційний штаб», розповість про те, як кожен житель зможе викрити зловживання влади на прикладі тернопільських депутатів. Максим Петльований, в.о. керівника відділу контролю у сфері оприлюднення інформації Управління з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини, проведе навчання для розпорядників бюджетних коштів з доступу до публічної інформації, тож лікарі, директори шкіл, керівники структурних підрозділів Тернопільскої міської ради та комунальних підприємств Тернополя дізнаються. як і коли варто відповідати на запити. Директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський представить роботу бюро та найбільші виклики по боротьбі з корупцією.

Народні депутати України, представники місцевої влади, громадські активісти національного та регіонального рівня дискутуватимуть про сучасні виклики подолання корупції. Під час форуму планується відзначити переможців і номінантів Індексу дотримання прав людини в у Тернополі.

Для участі обов’язково необхідно зареєструватися: http://bit.ly/TernopilAF

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua