23-24 червня у Тернопільському прес-клубі БОГДАН КУТЄПОВ -«Як створити відео, яке захочуть побачити мільйони»

image_pdfimage_print

23-24 червня у Тернопільському прес-клубі відбудеться тренінг для журналістів/редакторів інтернет-ЗМІ, які планують розвивати такий напрямок у роботі сайтів як відеоконтент або ж хочуть вдосконалити свої вміння. Запрошуються представники ЗМІ Тернополя, Івано-Франківська, Чернівців, Волині, Львова, Рівне, Хмельницького.

«Як створити відео, яке захочуть побачити мільйони»

Медіатренер – БОГДАН КУТЄПОВ – скандаліст, баяніст, документаліст. У минулому – автор кількох проектів журналістських розслідувань, медіакритик. Зараз працює стрімером, журналістом і ведучим на Hromadske.tv.

Зняв понад 150 короткометражок у проекті Hromadske.doc. Автор циклу документальних репортажів “Нова Рада”, док. циклу “Восток” (спільно з М. Найємом), фільму про обмін полоненими “Контакт”, фільму-експерименту “Піду в поліцію” та ін. Головний тренер відеошколи People in Need (Прага, Чехія), в якій брали участь медійники з України, Молдови, Вірменії, Киргизстану, Азербайджану. Тренер відеоакадемії документального серіалу DocEmotion (Український католицький університет, Львів). У минулому – спецкор “Телекритики”, у дальшому минулому – автор і ведучий програм журналістських розслідувань “Знак Оклику” (ТВі), “За вікнами” (СТБ), тележурналіст-новинар.

Програма

23 червня
13.00 – 14.00 – Реєстрація.

14.00- 16.00 Перша частина тренінгу:
– Відео як ефективний інструмент залучення аудиторії
– Story-центричність. Вірусність: як набрати мільйон переглядів.
– Основи зйомки і монтажу.

16.00-16.30 кава-брейк

16.30 – 18.00 Друга частина тренінгу:
– Створення та редагування відео з допомогою мобільних пристроїв. Додатки для роботи з відео, анімовані титри в смартфоні.
– Цікаві практичні поради

24 червня
9.30 – 10.00 – Реєстрація.

10.00- 13.00 Перша частина тренінгу:

– Інструменти YouTube для редагування відео онлайн.
– Авторське право. Джерела безкоштовної музики для відео.
– Стрімінг. Онлайн-трансляції в соцмережі.

13.00-14.00 – обід

14.00 – 16.00  Друга частина тренінгу:
– Практичні вправи
– Підготовка відео робіт учасниками

16.00-16.30 кава-брейк

16.30-17.30 презентація відеоробіт

Тренінг проводиться у рамках проекту Ужгородського прес-клубу «Створення Консультаційного центру мультимедіа для регіональних українських ЗМІ» за підтримки програми «У-медіа» Інтерньюз Нетворк.

Прохання повідомити про свою участь до 20 червня 18.00 та надіслати коротку інформацію на мейл прес-клубу akardynal@ukr.net : ПІБ, ЗМІ, контакти. Кількість учасників обмежена, просимо надсилати інформацію вчасно. Конт. тел 096-390-30-25,050-528-03-15.
Відшкодовуються транспортні витрати та за необхідності – готель.
УВАГА! Учасникам необхідно мати з собою мобільні пристрої (смартфон чи планшет), бажано iPhone або IPad, або на android. По бажанню (факультативно) – фото- чи відеокамеру (будь-яку) і ноутбук.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua