IV Благодійний Віденський бал готує багато цікавинок, щоб зібрати гроші для онкохворих діток

IV Благодійний Віденський бал пройде незабаром в Тернополі. Про це розповіли під час прес-конференції у Тернопільському прес-клубі. Участь в ній взяли організатори балу – глянцевий журнал  CITYLIFE, а також дехто з учасників. На Віденському балу, який відбудеться 9 березня в ресторані Garden Hall, проведуть благодійний аукціон. Мета – збір коштів для купівлі приладу Інфузомат, щоб допомогти в лікуванні онкохворих дітей. Це є система з чіткою швидкістю дозуванням ліків. Директор Тернопільської міської дитячої комунальної лікарні Андрій Артимович каже, що цей прилад будуть використовувати в онкогематології, в дитячій реанімації. За його словами, прилади бувають дорожчі і дешевші. Який саме куплять прилад залежить від суми, яку зберуть на цьому балу.

До події приєдналась туристична агенція «ОгоТур». Її керівник Ігор Прокопишин не перший раз бере участь в схожих проектах і намагається мати справу з перевіреними фірмами-організаторами, які справді чесно роблять свою справу і справді хочуть допомагати людям… Цього разу вони запропонували для благодійного аукціону лот – тур до Венеції на двох осіб.  Вирішили запропонувати саме Венецію, тому що це місто має деяке відношення до теми «балів». Маршрут поїздки буде проходити також через Будапешт і Верону.

Окрім туристичної агенції «ОгоТур» до цього заходу долучаються також Асоціація жінок України «Дія», Клініка хірургії ока «Медікус», пивоварня «Опілля», власник «САМоГОНної Ресторації» пан Михайло Гросуляк. Серед лотів будуть розігруватися вишиванки ручної роботи, а також буде дещо з лотів від телеведучого і мандрівника Дмитра Комарова.

Організатори також розповіли, що під час цього Благодійного Віденського балу, рівно опівночі, буде обрано Короля і Королеву балу. Музичний супровід забезпечить симфонічний оркестр під керівництвом Мирослава Кріля. Клуб спортивного танцю VIVAT вже зараз розпочинає майстер-класи, де всі бажаючі можуть навчитись танцювати танці для балу.

Галина Жук

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua