Vogue UA оголошує конкурс для fashion-фотографів

Вперше у своїй історії український Vogue ініціює конкурс fashion-фотографії. Головним призом стане можливість створити спільний проект з Vogue UA. Про це повідомляє прес-служба видання. Місія Vogue – розповідати про українські таланти по всьому світу, саме тому журнал розпочинає конкурс на пошук нових талантів. Проект стартує 31 жовтня в рамках міжнародної виставки фотографії Kyiv Photo Week.  До участі запрошуються фотографи, що працюють на території України у fashion-фотографії. Роботи приймаються з 31 жовтня до 20 листопада.

Деталі та анкета на участь доступні на сайті. Переможця оголосять 24 листопада на Kyiv Photo Week. Журі конкурсу: головний редактор Vogue UA Ольга Сушко, fashion-директорка Юлія Пеліпас, арт-директор Сергій Ковальов, старша fashion-редакторка Соня Кваша та fashion-редактор Вєня Брикалін.

Виставка фотографії в Україні Kyiv Photo Week відбудеться з 24 по 26 листопада у БЦ «Торонто». Журнал Vogue UA представить на виставці роботи найкращих українських фотографів.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua