«Слова та війни» – серед книжкових  лідерів літа

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року’2018» опублікував список «Лідерів літа» – найподієвіші українські книжки за перше півріччя 2018 року. Рейтинг включає сім номінацій, і в одну із них потрапило наше видання. Книгу «Слова та війни: Україна в боротьбі з російською пропагандою» визнано однією з кращих у категорії «соціологія і політологія».

Публікація розкриває досвід України в протистоянні інформаційній війні, яку веде Російська Федерація. Окрім детального аналізу фейків, маніпуляцій та перебільшень, що їх використовує кремлівська пропаганда, книга містить важливі рекомендації для українських посадовців і міжнародної спільноти.

Цього року видання було презентовано для закордонних аудиторій: у Раді Європи (Страсбург), для інституцій ЄС (Брюссель), а також для журналістів та експертів, об’єднаних мережею UkraineWorld.

Посібник створений ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки ЄС та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» і Української національної платформи Форуму громадянського суспільства «Східного партнерства».

Онлайн-версію книги можна переглянути українською та англійською мовами.

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року» заснований у 1999 році і щорічно визначає найкращі українські книжки, видані українськими видавцями самостійно або у співпраці з іноземними партнерами.

Організатори конкурсу – Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України, Національна бібліотека України імені В. І.Вернадського, українське незалежне видавництво «Смолоскип», Фонд сприяння розвитку мистецтв, газета «Україна молода», центр рейтингових досліджень «Еліт-Профі».

Експертами рейтингу виступають провідні книгознавці, критики, вчені-гуманітарії, відомі письменники, політологи, культурологи, журналісти та редактори популярних періодичних видань.

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua