Сьогодні журналісту, письменнику Борису Хижняку виповнилося б 75 років

До цієї дати у  відділі краєзнавчої літератури та бібліографії Тернопільської ОУНБ розгорнуто книжкову виставку «Натхненний правдою і любов’ю». Борис Хижняк – відомий письменник, журналіст, громадський діяч, лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької та громадсько-політичної премії імені Братів Богдана та Левка Лепких, член Національних спілок журналістів та письменників України.

Народився Борис Семенович Хижняк 12 грудня 1941 року в смт Єлизаветградці Кіровоградської області. Після війни переїхав із матір’ю на Тернопільщину, з якою назавжди пов’язав свою долю. У 1967 році закінчив факультет журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка (нині національний), працював у районній та обласній пресі, на громадських роботах. Був головою обласного комітету в справах преси та інформації, шеф-редактором літературно-мистецького та громадсько-політичного журналу «Тернопіль», газети «Русалка Дністрова».

Автор збірки новел та оповідань «Прости, Україно» (1995), повістей «Перекотиполе» (1998), «Кукіль» (2000), «Марафон над Дністром» (2001), романів «Зрада» (2003), «Слобідка» (2005) та «Україна» (2006). Остання прижиттєва книжка оповідань, етюдів, новел і спогадів «Путівець» (2008) ніби підсумовувала той шлях, який Борис Хижняк упродовж свого життя торував до людських сердець.

http://www.library.te.ua/library_news/2016_rik/news2016_128/

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua