Тернопільських публіцистів запрошують до участі у конкурсуі на здобуття премії імені Івана Франка

Державний комітет телебачення і радіомовлення України оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності. Роботи приймаються до 1 травня. Це мають бути нові, оригінальні публіцистичні твори у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення.  Премія присуджується щорічно до дня народження Івана Франка – 27 серпня – у розмірі двох тисяч гривень кожна і розподіляється Державним комітетом телебачення і радіомовлення України в таких номінаціях:

–   за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

–   за кращий твір у телевізійній сфері;

–   за кращий твір у радіомовній сфері;

–   а кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Звертаємо увагу, що одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії подаються:

–   клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою публікації (твору) та його автора (авторів);

–   примірник публікації (твору) в газеті, журналі, книзі, та на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення в теле-радіоефірі (назва ЗМІ) його номер, дата виходу у світ із зазначенням району, міста, області тощо);

–   копія паспорта 1-2 стор. (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України з поміткою (на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності).

Положення про премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності розміщено на веб-сайті Держкомтелерадіо  (http://comin.kmu.gov.ua) у розділі «Виставки, конкурси, премії, фестивалі», підрозділі «Премії».   Телефон для довідок: (044) 278-86-96.

Служба інформацii НСЖУ

http://nsju.org/index.php/article/view/4811

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua