«Угода про асоціацію: як Україна захищатиме інтелектуальну власність»

10 липня 2018 року о 12:00 Інститут економічних досліджень та політичних консультацій проведе вебінар «Угода про асоціацію: як Україна захищатиме інтелектуальну власність». Спікер: Євген Ангел, науковий співробітник Інституту економічних досліджень та політичних консультацій.Коротко:
Охорону інтелектуальної власності визначено одним із пріоритетів української влади. Вона є одним із фокусів Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Інші міжнародні партнери України, наприклад США, також очікують змін у сфері охорони інтелектуальної власності. Положення Глави 9 Розділу 4 “Інтелектуальна власність” займають близько п’ятої частини від загального обсягу основного тексту Угоди без додатків. При цьому ця тема часто залишається поза увагою.

Під час вебінару ми спробуємо роз’яснити такі запитання:
– Які зобовязання щодо інетелктуальної власності має Україна відповідно до Угоди про Асоціацію та як просувається їх впровадження?
– Які найважливіші зміни принесе впровадження положень щодо охорони інтелектуальної власності для кожного з нас?

Реєстрація: https://goo.gl/forms/EsZciRBvLT8ximQr1
У реєстраційній формі є поле, де ви можете поставити свої запитання.

Подія у facebook:  https://www.facebook.com/events/2049874018609621

Переглянути вебінар можна буде за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=ATVI8oYDhFc

Вебінар відбудеться в рамках проекту Просування реформ в регіони (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms), який впроваджується Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та виданням Європейська правда за підтримки European Union in Ukraine.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua