Церква нагородила шумських волонтерів

У місті Шумськ, що на Тернопільщині, нагороджено волонтерів громадського формування  Шумщини «Каскад», що входить  до волонтерської групи громадської організації «Схід та Захід єдині», відзнакою Української Православної Церкви Київського Патріархату –  медаллю “За жертовність і любов до України”. Архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор Української Православної Церкви Київського Патріархату у благословенному слові за нелегку волонтерську працю зазначив: «Весь народ любить і шанує волонтерів. Церква також їх не забуває. Вони не тримають у руках зброю, але ведуть щоденну важку роботу, не рідко під кулями і обстрілами там, на фронті. У важкій праці в тилу вони збирають допомогу для бійців, цим і наближають благословенну мить нашої перемоги…».

Архиєпископ Нестор вручив волонтерам групи нагороди. Медалі отримали: Володимир Каніщев, Сергій Лукавий, Ігор Корянов, Валерій Нагиналюк, Юрій Яценюк, Сергій Петрук, Іван Антонюк, Володимир Стасишин, Юрій Ковальчук, Вадим Нестер, Віктор Швець, Андрій Бобровський, Віктор Грицаюк, Василь Шишковський, Віктор Поліщук, Едуард Максим’юк, Віктор Павленко, Вадим Гук. А також Благословенними грамотами були нагороджені Олена Ходюк, Марія Тука, Віра Косік, Галина Киричук та Євгенія Кулина. Отець Миколай з храму Преображення Господнього УПЦ КП у місті Шумську, вітаючи волонтерів, згадав і їхні родини, які допомагають громадським активістам у їх нелегкій праці.

Координатор групи «Схід та Захід єдині» по Тернопіллю та західному регіону України Василь Конько вручив грамоти своїм шумським побратимам від бойових частин, до яких він проривався із  зібраною допомогою.  Також він передав для музею групи у Шумську один із прапорів, підписаних на фронті солдатами різних частин, у яких побувала за останній рейд група «Схід та Захід єдині» на «передовій».

Ігор Крочак, військовий історик і волонтер (фото автора)

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua