«Цифрова безпека та комунікація в онлайні»

15 жовтня на сайті ВУМ online, Відкритий Університет Майдану стартує безкоштовний онлайн-курс «Цифрова безпека та комунікація в онлайні»http://bit.ly/digital-vum. Долучайтеся, щоб дізнатися:  які приховані можливості Facebook, Twitter та YouTube допоможуть вам у роботі;  як реагувати на негативні коментарі та вийти з комунікаційної кризи;  як захистити листування та особисті файли від небажаного поширення;  як обрати досконалі паролі та де їх зберігати;  як налаштувати комп’ютер для безпечної роботи в Інтернеті.

Серед авторів курсу – експерти «Інтерньюз-Україна» Vitalii MorozOlga GurtovenkoPavel Belousov, а також Dmytro Tuzhanskyi.

В основу курсу покладено більш як 100 годин навчальних тренінгів для народних депутатів та помічників, Комітету та Апаратів Верховної Ради України, які ми провели в рамках Програма РАДА, що виконує Фонд Східна Європа.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua