А як ви вітаєте своїх мам у День матері?

День Матері вперше серед української громади влаштував Союз українок Канади в 1928 році. Одразу через рік це свято почали відзначати у Львові, Тернополі та усій Східній Галичині. Проте можна сказати, що День матері з’явився у нас недавно, адже колись радянська влада заборонила його, і лише в 2000-му році це свято офіційно повернулось в Україну. Яке ваше ставлення до материнського свята? Як ви вітаєте своїх мам у День матері? На ці запитання відповідали тернополяни.

Анна Клапоушко, 16 років, студентка Галицького коледжу:

  • Як на мене, то це свято є взагалі найголовнішим. Тому, що воно для найрідніших людей, для мам. Має бути хоч один день, коли мама не буде нічого робити, а просто насолоджуватись святом. З самого ранку я привітаю маму найщирішими словами. Планую підготувати якийсь оригінальний подарунок, зроблений своїми руками.

Роман Ланюш, 21 років, веб-дизайнер:

  • Я дуже поважаю це свято, бо потрібно дякувати мамі за те, що вона є. Зранку я піду в магазин, куплю для мами квіти та цукерки, і привітаю її найкрасивішими словами у світі. Мені завжди здається, що для мами це неочікувано.

Богдан Горячко, 47 років, відео-оператор:

  • День матері – гарна нагода, щоб відірватись від рутини життя і провести його з найріднішою людиною. Хоча вважаю, що про маму треба згадувати не лише в цей день, бо навіть якщо просто час від часу зателефонувати серед тижня, запитати про здоров’я, то їй буде набагато приємніше, ніж дорогі подарунки раз на рік. В цей день планую провести час з мамою за теплою розмовою.

Марія Тильна, 75 років, пенсіонерка, колишня вчителька:

  • Колись такого свята не було. Я свою маму з цим днем ніколи не вітала, бо в радянські часи ніхто такого дня не відзначав. Однак зараз мені дуже приємно, коли мій син мені зателефонує і привітає, а якщо приїде до мене – то це буде найкращий подарок.

Ірина Гнатюк, 31 рік, бухгалтер:

  • На мою думку, свято Дня матері не є настільки важливим, як можна собі подумати. Через це свято багато людей згадують про необхідність подяки матері лише цього дня, а це неправильно. Дякувати батькам потрібно постійно. І їм буде приємніше, якщо висловлюватимемо їм свою вдячність і любов часто, а не лише в якийсь день календаря. Зазвичай я в  День матері просто вітаю свою маму, але протягом року  роблю батькам багато подарунків.

Запитувала Лілія Костенко, слухачка «Школи сучасної журналістики»

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua