Журналісти навчалися використовувати е-декларування як інструмент запобігання корупції

3 листопада 2016 року у місті Львів відбувся семінар-брифінг для журналістів sз західних областей України на тему: «Як зупинити корупціонера? Е-декларування і контроль з боку суспільства». Під час заходу виступила Оксана Маркеєва, керівник Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції. Її доповідь допомогла слухачам зрозуміти нові вимоги фінансового контролю публічних службовців в Україні, зокрема: законодавство, яке регулює дане питання, типи декларацій та суб’єкти декларування, етапи роботи системи е–декларування, перевірку своєчасного подання, оприлюднення та зберігання декларацій, обсяг декларування, перевірка декларацій та інші механізми фінансового контролю, відповідальність, а також завдання Національного агентства з питань запобігання корупції та його функції.
Другий тематичний блок заходу був присвячений темі е–декларації. Доповідачем був Віталій Шабунін, Голова правління Центру протидії корупції. Він розповів журналістам як е-декларування перетворити на дієвий інструмент запобігання корупції. Пан Віталій навчив журналістів правильно користуватись доступною інформацією, яка допоможе здійснювати журналістські розслідування та викривати корупціонерів.
Можу сміло сказати, що захід дав значний поштовх всім присутнім журналістам активно діяти в цьому напрямку.

Автор: Ірина Богачук

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua