Питання енергоефективності та соціального захисту обговорили з представниками ЗМІ

13 жовтня 2016 року у Львові відбувся семінар-тренінг для журналістів на тему: «Як зберегти тепло в оселі та гроші в кишені». Приймали участь представники ЗМІ Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Тернопільської областей. Остання була представлена журналістами прес-клубу, інтернет-видання «Терен», газетою «Свобода», виданням «20 хвилин» та Тернопільською філією НТКУ.
Відкривав захід Олексій Погорелов, Генеральний директор Української Асоціації Видавців Періодичної Преси. Під час заходу виступила Тетяна Бойко, координатор житлових програм Громадянської мережі «Опора». Її доповідь допомогла слухачам ширше зрозуміти питання енергоефективності, зокрема: чому потрібно бути заощадливими, де взяти кошти на термомодернізацію будинку, чому для проведення енергоефективних заходів потрібно ОСББ, як стимулювати власників житла до енергозбереження, яка державна програма діє для підтримки заходів з енергозбереження та інші.
Другий тематичний блок заходу був присвячений темі житлових субсидій для населення. Доповідачем по цій темі був Василь Гельбич, начальник відділу житлових субсидій соціальних виплат та допомог Львівської ОДА. Він розповів журналістам усе про субсидію та процес її отримання, а також  систему контролю у  даній програмі , процес призначення та міжнародний досвід .

Мета семінару-тренінгу  – донести компетентну неупереджену інформацію від експертів про механізми державної підтримки населення в умовах реформування тарифної сфери. А також, про дієві шляхи підвищення рівня енергоефективності та реального зниження витрат домогосподарств на енергоресурси.
Ірина Богачук

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua