Що роблять у «Файному місті»?

Молодіжне об’єднання “Файне місто”  – це одна з найбільш активних молодіжних громадських організацій Тернополя. Наш кореспондент задав кілька запитань її керівнику – Вікторії Микитюк.

Як виникла ідея створити дану організацію?

– Особисто я не стояла біля витоків організації, а прийшла вже після трьох років її роботи. Знаю, що ініціативна група студентів вирішила підняти питання самоосвіти та розвитку молодіжної політики у Тернополі. Відтак 15 вересня 2011 року і  було засноване «Файне місто». Деякий час  пріорітетними були розважальні, освітні та культурні проекти, але після подій Майдану 2013 року курс змінився саме на розвиток молодого громадянського суспільства. На це і були націлені більшість наших наступних проектів.

–  Якою є нині ваша  головна мета?

– З самого початку метою організації було надати молодим людям зайнятість та можливості реалізовувати себе у громадському секторі, допомогти знайти себе. З часом же діяльність переорієнтували таким чином, щоб вона сприяла не лише особистій реалізації молоді, а й розвитку суспільства загалом.

– Що, на вашу думку, дає молодим людям участь у цій організації?

 -Перш за все це шанс втілити якусь власну круту мрію. Членство у громадській організації навчає співпраці для реалізації ідей. Наступне – це перше “місце роботи”. Дуже приємно, приміром, бачити наповнення свого резюме, ще не будучи випускником ВНЗ. Звичайно ж, це нові зв’язки, знайомства, пошук однодумців.

– Яка вікова категорія членів організації? Чи є якісь вікові обмеження?

 – Наша категорія – це молодь від 16 до 35 років. Якщо будуть і старші з готовністю до навчання і бажанням бути у цій сфері –то ми тільки за.

А що в планах «Файного міста»?

– У планах – розширення обсягу проектів, перехід на всеукраїнський рівень. У нас є студентські проекти для молоді України у сфері освіти (Інтелетуальна битва університетів), але дуже хотілося б, щоб вони обіймали також інші сфери.

Анастасія Борщ

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua