Що роблять у «Файному місті»?

Молодіжне об’єднання “Файне місто”  – це одна з найбільш активних молодіжних громадських організацій Тернополя. Наш кореспондент задав кілька запитань її керівнику – Вікторії Микитюк.

Як виникла ідея створити дану організацію?

– Особисто я не стояла біля витоків організації, а прийшла вже після трьох років її роботи. Знаю, що ініціативна група студентів вирішила підняти питання самоосвіти та розвитку молодіжної політики у Тернополі. Відтак 15 вересня 2011 року і  було засноване «Файне місто». Деякий час  пріорітетними були розважальні, освітні та культурні проекти, але після подій Майдану 2013 року курс змінився саме на розвиток молодого громадянського суспільства. На це і були націлені більшість наших наступних проектів.

–  Якою є нині ваша  головна мета?

– З самого початку метою організації було надати молодим людям зайнятість та можливості реалізовувати себе у громадському секторі, допомогти знайти себе. З часом же діяльність переорієнтували таким чином, щоб вона сприяла не лише особистій реалізації молоді, а й розвитку суспільства загалом.

– Що, на вашу думку, дає молодим людям участь у цій організації?

 -Перш за все це шанс втілити якусь власну круту мрію. Членство у громадській організації навчає співпраці для реалізації ідей. Наступне – це перше “місце роботи”. Дуже приємно, приміром, бачити наповнення свого резюме, ще не будучи випускником ВНЗ. Звичайно ж, це нові зв’язки, знайомства, пошук однодумців.

– Яка вікова категорія членів організації? Чи є якісь вікові обмеження?

 – Наша категорія – це молодь від 16 до 35 років. Якщо будуть і старші з готовністю до навчання і бажанням бути у цій сфері –то ми тільки за.

А що в планах «Файного міста»?

– У планах – розширення обсягу проектів, перехід на всеукраїнський рівень. У нас є студентські проекти для молоді України у сфері освіти (Інтелетуальна битва університетів), але дуже хотілося б, щоб вони обіймали також інші сфери.

Анастасія Борщ

image_print
Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua