Як коледж в театр перетворився

Народний молодіжний театр Галицького коледжу «Багато галасу» не є широковідомим, однак його актори все більше заявляють про себе талантом й самовіддачею. Ось і нещодавно глядачі були однозначно підкорені майстерністю, з якою юні аматори  зіграли на сцені закладу комедію «Шельменко-денщик» Григорія Квітки-Основ”яненка.

«Я давно мріяла поставити цю виставу, – кажережисер-постановник і художній керівник театру Ірина Складан. –  Робота розпочалась ще у жовтні минулого року. Мені довелось перекласти п’єсу з російської на українську та додати кілька персонажів. А участь у постановці брали не лише студенти, а й викладачі. Так Ігор ЯрославовичКіцак, наприклад, майстерно зіграв роль Кирила Петровича Шпака».

«Ще з дитинства неодноразово чула від рідних, що я вроджена акторка, і що моє місце на сцені, але всерйоз на ці слова ніколи не зважала, – розповідаєстудентка 2-го курсу Галицького коледжу ім. В.Чорновола Іванка Домбик. – І вступивши в коледж вчитись на юриста, я ніколи навіть подумати не могла, що буду мати змогу грати на сцені. Але завдяки нашому молодіжному театру я зрозуміла, що це справді моє покликання, і я переживаю неймовірні емоції, коли зал аплодує, оцінюючи нашу гру…».

«Студенти показали себе з несподіваного боку, – ділиться враженнями  студентка коледжу Андріана Рудник. – Я відчувала себе наче у справжньому театрі, де грають професійні актори, адже відрізнити було просто неможливо».

Ірина Ковальчик, слухачка «Школи сучасної журналістики»

 На фото – під час вистави «Шельменко-денщик» у Галицькому коледжі

Фото автора

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua