Що купили тернопільські бізнесмени за «податок на війну»

Минає рік, як члени Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» ініціювали серед тернопільських бізнесменів своєрідний «податок на війну». За кошти, зібрані в рамках такого «податку» уже відправлено в зону АТО значну та вагому допомогу. Зокрема, спільно з донецьким та тернопільськими підприємцями і лікарями для розвідки «Правого сектора»  придбано  автомобіль Volkswagen Transporter 4Х4, а спільно з Логістичним центром допомоги бійцям АТО для добровольчого батальйону Луганської територіальної оборони «Айдар» –  автомобіль Ford Transit. Для 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади розмитнено та доставлено на схід броньований автомобіль Мерседес Спринтер 312-D. За кошти добровільного «податку на війну» придбано також дизельний двигун для БРДМ-2  для підрозділу ДУК «Правий сектор», майже півтисячі комплектів якісної термобілизни «Polartec®» для полку спецназу м.Хмельницького, бійців ДУК «Правого сектора», спецпідрозділу «Альфа» м.Тернополя, спецпризначенців Нацгвардії, батальйону «Азов». За кошти тернопільських бізнесменів закуплено  10 приладів нічного бачення «Аrmasight prime 5×50», «Bresser 5×50» для 406 ОБАГ, «Правого сектора», 93-ї та 95-ї бригад, тепловізор для 5 батальйону ДУК «ПС» (переданий Валерію Чоботарю),  глушник для снайпера хмельницького спецназу, глушники та приклади для бійців спецпідрозділу Національної Гвардії, берці для батальйону ДУК «Правий сектор» у селі Піски. Бійці 24 ОМБР отримали ретранслятор для польової пошти, дві рації для 24 ОМБР, а 12-й БТрО ЗСУ «Київ» – автомобіль. 12 рюкзаків, тактичні окуляри,  розгрузки, підсумки, чохли на бронежилет придбано для групи розвідників 8 полку Хмельницької бригади.

Окрім цього кошти витрачалися на допомогу у транспортуванні розвідників на ротацію у м.Яворів. Тернопільські підприємці також беруть участь у спільному волонтерському проекті, який включає розробку, створення дистанційно-керованих літальних апаратів для тактичної розвідки та професійну підготовку пілотів тощо.

Долучитися до «податку на війну» може кожен бажаючий підприємець Тернополя чи області. Телефон для довідок: 067-953-90-72.

Христина Феціца, секретар ГС «РБТ»  

c1c2c3

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua