09 серпня о 17.00 у прес-клубі презентація проекту «Нові лідери Громад» в Тернополі

У четвер, 9 липня о 17.00 у  Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3) тернополяни зможуть ознайомитись із новим перспективним проектом, головною ціллю якого є впровадження сучасних демократичних практик та методів управління у новостворених об’єднаних територіальних громадах, що відкриті до реформ. Відбуватиметься це шляхом залучення до управління громадами чесних, мотивованих і компетентних людей із великих українських міст чи з-за кордону.

Координатор проекту – Іван Омелян – планує розвинути п`ять територіальних громад (зокрема і на Тернопільщині). Для цього він уже залучив 25 фахівців. Як стверджує керівник проекту, за рік реалізації проекту «Нові лідери Громад» відбудуться системні демократичні зміни в тих ОТГ, які зголосилися до участі в проекті та мають для цього потенціал і політичну волю. Буде розроблено Дорожню карту реформ конкретного регіону, де втілюватиметься проект, а також, як наслідок – підвищиться рівень якості життя жителів обраних громад.

Іван Омелян проведе презентацію для того, аби детально розповісти про проект «Нові лідери Громад» та надати можливість активним громадянам долучитись до його реалізації. Учасники заходу почують про: керівника проекту, мету, цілі та етапи втілення проекту, а також про те, хто уже став частиною команди реформаторів та як небайдужі громадяни можуть долучитися до ініціативи «Нові лідери Громад».

Реєстрація на зустріч за посиланням: http://bit.ly/NoviLideryTe

Довідка: Проект “Нові лідери Громад” втілюється в рамках національного телепроекту «Нові лідери» – громадської ініціативи, яку започаткували тридцять чотири ключових громадських організацій України і група StarLightMedia.

Посилання на подію у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/2155189744753353/

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua