10 вересня о 15:00 у прес-клубі розкажуть про Жіночий бізнес форум, що відбудеться в Тернополі

У вівторок, 10 вересня, о 15.00 у Тернопільському прес-клубі ( вул.Качали,3) розпочнеться пресконференція з нагоди проведення у Тернополі Жіночого бізнес форуму «Lady Fest Ternopil-2019». Журналісти, зокрема, дізнаються, якою є основна мета форуму та які цілі ставлять перед собою організатори та партнери, для кого буде цікавою і корисною участь в цьому заході та як зареєструватися, хто з відомих експертів та спікерів приїде до нашого міста на цю подію тощо.

Гості прес-клубу:

Надія Лисецька – засновниця Української Платформи «Жінки в Бізнесі», керівниця «Центру Інформаційної Підтримки Бізнесу» ( м. Вінниця), організаторка Форуму

Ольга Шахін – голова Тернопільського осередку «Асоціації жінок України «Дія», радниця міського голови Тернополя, партнерка Форуму.

Ольга Навроцька – керівниця регіонального представництва Української Платформи «Жінки в Бізнесі» (партнерка Форуму), віце-президентка ГО «Ділові українські жінки» у Тернопільській області.

Тетяна Фарина – віце-президентка ГО «Ділові українські жінки» у Тернопільській області

Наталія Ішкова – психолог, сексолог-терапевт, спікерка “LadyFest Ternopil-2019”

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua