17 липня о 9:30 у прес-клубі – зустріч з президентом «Українського клубу аграрного бізнесу»

У середу, 17 липня, о 9.30 у Тернопільському прес-клубі (вул. Качали, 3) розпочнеться зустріч з президентом асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», генеральним директором аграрної компанії ІМК – однієї з найкрупніших аграрних компаній України – Алексом Ліссітсею. Захід відбудеться у рамках програми робочої поїздки Алекса Ліссітси на Тернопільщину, під час якої він відвідає компанії, що експортують продукти з доданою вартістю.

   Алекс Ліссітса – український громадський діяч, провідний фахівець аграрного та харчового секторів економіки. Деякий час навчався та працював у Німеччині. Повернувшись до України, створив «Український клуб аграрного бізнесу», пізніше – очолив компанію ІМК. Зараз це підприємство котирується на Варшавській фондовій біржі, обробляє 123,9 тисячі гектарів землі на Полтавщині, Сумщині та Чернігівщині, має елеваторні потужності у 550 тисяч тон. Алекс Ліссітса є автором підручника для студентів «50 запитань і відповідей про агрополітику». А його незвичне як для українця прізвище – це наслідок особливості оформлення закордонних паспортів, адже він виїжджав з країни ще в радянські часи, а тоді транслітерували з російської на французьку мову. Коли ж повертався назад, то виникли перипетії з транслітерацією та, відповідно, з документами, тому він залишив єдиний можливий варіант імені та прізвища, щоб англійською це читалося не надто складно.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua