20-21 липня у Тернополі відбудеться важливий семінар щодо фінансування для бізнесу

Фінансування для бізнесу – семінар для власників та керівників малого та середнього бізнесу, фінансових директорів, менеджерів з розвитку бізнесу, що створюють продукцію та послуги з високою доданою вартістю, та які хочуть розвивати свій бізнес і залучати для цього фінансові ресурси. Мета семінару — підвищити компетенції з пошуку та вибору фінансових інструментів, що працюють в Україні та ЄС, для розвитку свого бізнесу у відповідності до стратегічних цілей компанії. Учасники семінару ознайомляться із наявним спектром програм фінансування бізнесу (гранти, кредити, фонди тощо), отримають знання щодо основних фінансових інструментів, що діють в Україні та країнах ЄС, зрозуміють процеси залучення фінансування. Після завершення тренінгу учасникам буде надана індивідуальна менторська підтримка у виборі виду та форми фінансування.
Для чого це бізнесу:
● знати про доступні інструменти фінансування, особливо ті, що з’явились в останні
роки завдяки підтримці програми EU4Business;
● розуміти, які інструменти можуть бути корисними для вашого бізнесу на яких етапах
або для якої мети;
● розуміти, що не потрібно вашому бізнесу на даному етапі.
Програма включає інформацію про доступні в Україні фінансові інструменти а також блок
про можливості фінансування в Польщі, зважаючи на інтерес українських компаній у
створенні підрозділів в країнах ЄС.
Інформаційний семінар проводиться Центром підтримки бізнесу м. Львів за ініціативи EU4Business та за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Жодна фінансова інституція (включаючи ЄБРР) не впливає на зміст семінару, відповідальність за вибір інформації несе організатор (Центр підтримки бізнесу м. Львів, створений на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks).
Дата та місце заходу: 20-21 липня 2018 року, м. Тернопіль, готель “Глобус”, вул. С. Будного, 18.
Формат навчання: 2 дні, кожен день поділяється на 2 модулі. Після завершення семінару заплановано 4-годинні менторські сесії для кожного учасника заходу.
Реєстрація на семінар за посиланням: https://form.jotformeu.com/81383311980355
Вартість участі в семінарі: 2000,00 грн. в т.ч. ПДВ.
У вартість входить: участь у навчальній програмі, каво-перерви, обіди та пакет матеріалів учасника. Усі витрати навчальної програми фінансуються в рамках ініціативи #EU4Business. Програма реалізується Центром підтримки бізнесу у м. Львів, заснованим на базі агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks у рамках ініціативи #EU4Business за підтримки ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні.
Тренери:
Володимир Воробей, директор PPV Knowledge Networks з 2008р. Сукупний досвід роботи з різноманітними програмами фінансування розвитку (H2020 / FP7 / FP6, транскордонна співпраця, Central Europe Programme, programmes of DG Home Affairs, національними та регіональними програмами) – 18 років. Досвід залучення комерційного фінансування для 5 комерційних проектів.
Люба Мочарська – Менеджер грантових проектів PPV Knowledge Networks, – 7 років (координатор 4 великих європейських проектів та понад 10 малих грантових проектів). 15 років в АРРЄІ (Агенція регіонального розвитку та європейської інтеграції), 4 роки в проектах DFID (Department for International Development, UK), 11 років в проектах програм ЄС: Тасіс (Tacis Programme), транскордонного співробітництва, FP 7 та інших. 38 років загального стажу.
Назар Гудз — бізнес-консультант, менеджер грантових проектів. Координатор Центру підтримки бізнесу в м. Львові Європейського банку Реконструкцій і розвитку (ЄБРР) – ініціатива EU4BUSINESS, фінансується Європейською комісією та впроваджується ЄБРР в Україні з метою підтримки та розвитку малого та середнього бізнесу в регіоні. Центр створено на базі Агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.
Marek Szczepański (Марек Щепаньскі) — фінансовий експерт та консультант. Має понад 20 років професійного стажу, та більше 17 років займається впровадженням програм фінансування ЄС в Польщі. Основна область його експертизи це програми реалізації проектів державної політики у сферах регіонального та місцевого розвитку, підприємництва, малого та середнього бізнесу, ринку праці, ревіталізація та розвиток територій. На даний час Марек керує компанією MWS Consulting, що спеціалізується на наданні консультаційних послуг державному сектору та фінансовим установам у сфері
фінансових інструментів ЄС.

ПРОГРАМА програма семінару Бізнес 20-21.2018

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua