Павло Малютик захищатиме честь України на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств у Німеччині


Це стало можливим завдяки перемозі тернополянина на Кубку України зі змішаних єдиноборств (ММА), який відбувся наприкінці жовтня у Дніпрі. Павло піднявся на найвищу сходинку п’єдесталу і привіз до Тернополя золоту медаль переможця. «Готувався до змагань посилено. Вони були дуже представницькими – брало участь близько 200 спортсменів, у моїй ваговій категорії до 84 кілограм –  понад 30, – розповів під час зустрічі у Тернопільському прес-клубі Павло Малютик. – Суперники були дуже сильними. Я мав чотири бої, один виграв за очками, решту – достроково».

Спортсмен уже здобував перемогу на чемпіонаті зі змішаних єдиноборств серед юнаків навесні цього року. Тепер він став переможцем серед дорослих. Каже, що це жорсткий вид спорту, який часто називають боями без правил. «Але правила все  ж існують», – додав він.

Голова обласної федерації ММА Богдан Юлик наголосив, що такі досягнення тернопільського спортсмена – значний успіх, адже федерація існує тільки рік. «Павло є основним претендентом на участь в чемпіонаті Європи з ММА, який відбуватиметься у Дрездені 7-10 грудня, – каже голова обласної федерації. – Він представлятиме нашу державу і, звичайно, Тернопільщину. Будемо також сподіватися на перемогу».

Тренує спортсмена Владислав Назарук. Він займається цим видом спорту професійно і є інтерконтинентальним чемпіоном зі змішаних єдиноборств. Титул та пояс чемпіона Владислав здобув минулого року, а у квітні цього року – захистив цей титул, перемігши суперника нокаутом. Тренер стверджує, що ММА в області набирає усе більшої популярності. «Змішані єдиноборства гартують силу духу та характер, – розповів Владислав. – Більше півсотні чоловік нині активно займається цим видом спорту. Серед них – діти і навіть дівчата».

Владислав представив журналістам пояс інтерконтинентального чемпіона, а Павло – здобуту золоту медаль.

Богдан Юлик запросив усіх бажаючих відвідати 25 листопада спортивний комплекс технічного університету – у цей день відбуватиметься відкритий чемпіонат області з ММА. «Переконаєтеся, наскільки це мужній і захоплюючий вид спорту», – додав голова федерації.

 
Майбутні журналісти побували на «радіокухні»


Після теоретичних занять у Школі сучасної журналістики з підготовки матеріалів  на радіо слухачі ознайомилися із роботою відділу новин товариства «Радіо ТОН».  Як готується випуск новин на радіо? Що таке цільова аудиторія і у  чому особливості  випуску новин для кожної з них? Приміром, чим відрізніються новини на “Radio ROKS”  від новин на радіо “Мелодія”, місцеві випуски яких готують журналісти відділу? Як вибирати синхрони?  Які особливості новин на радіо? Про це та інше розповіла майбутнім журналістам Любов Красновська. 

Довідалися слухачі школи журналістики і про процес підготовки та ведення прямого ефіру в авторських програмах,  про те, як вибираються теми та співрозмовники, як готується сценарій , з якими ризиками може стикнутися ведучий, чому необхідна тісна співпраця із звукорежисером тощо.

Усі слухачі школи сучасної журналістики вперше побували на радіо і побачили «кухню» створення новин та програм.Діє школа при Тернопільському прес-клубі.
У журналістки Світлани Наконечної з TV-4 сьогодні, 3 листопада, день народження


Тернопільський прес-клуб щиросердно вітає колегу із народинами. Нехай Небеса дарують тобі добру долю, віру та любов. Здійснення мрій, постійного професійного зростання, наснаги та досягнення нових вершин на журналістській ниві. Вірних друзів та надійних колег поруч, в особистому – щастя та кохання. Бажаємо сонячної погоди духу, завзяття та якомога більше усмішок. Нехай тобі завжди усміхають зорі. Божого благословіння!
3 листопада вітаймо директора телекомпанії TV-4 Юлію Винокур


Сонця на душі, світлого настрою та оптимізму бажає колезі Тернопільський прес-клуб. Нехай здійснюються усі творчі та життєві плани і задуми, радість приносять колеги та друзі, щодень дарує позитив та піднесення. Добра,  наснаги та творчих злетів. Нехай твій дім оминають негаразди, добро і щастя у ньому множиться. Міцного здоров’я, усіх благ, невичерпного джерела любові, спокою та любові, родинного затишку. Божого благословіння на сто і більше років! З днем народження!
25 років сьогодні, 3 листопада", інформаційній програмі "Провінційні вісті" на TV-4


Тернопільський прес-клуб щиро вітає усіх творців інформаційної програми із ювілеєм. Завжди утримуйте ту високу планку журналістської майстерності, якої ви досягли. Вам довіряють – і це найвища відзнака вашої роботи. Усій дружній, позитивній команді “Провінційних вістей” бажаємо невичерпного натхнення, творчого піднесення та наснаги. Подальшого успішного розвитку, нових креативних ідей та побільше позитивних новин. Нехай постійно збільшується глядацька аудиторія, яка традиційно очікуає оперативних, достовірних та об’єктивних повідомлень. Удачі та процвітання на сто років! Віват, “Провінційні вісті”!