У Тернополі дефілювали майбутні зірки світових подіумів


Яскрава подія відбулася цієї суботи у приміщенні  «Forum Hall», що знаходиться у торговельно-розважальному комплексі «Ювілейний» на проспекті Злуки. Там проходили урочистості з нагоди випускного учасників другого рівня тернопільської дитячої школи моделей «Junior», яка належить до структури «Selfie Models Group»  – «Selfie Models Group» – розповіла журналістам її власниця Анастасія Шеремета – це агентство та школа моделей для дітей і дорослих. Нам вже три роки, але власне дитяча Школа моделей, краси та розвитку почала свою діяльність лише рік тому. Головний акцент ставимо на всебічному розвитку дітей, адже так важливо, щоб вони були впевненими у собі, вміли володіти своїми емоціями та тілом. Навчаємо мистецтву дефіле, етикету, сценічній мові та всім основним дисциплінам, потрібним для того, щоб бути моделлю. Після закінчення навчання наші учні отримують професійні портфоліо, які можуть потім використовувати  для подальшого розвитку. А з 14-ти років наші дівчата навіть мають можливість працювати манекенницями за кордоном.

   – Діти можуть навчатися у нас від 3-х років,  – доповнила   директор дитячої школи моделей «Junior» Тетяна Гудзь. В такому юному віці головною вимогою до них є можливість залишитися на занятті без мами на 1-2 години, а ми вже самі зробимо все необхідне. Це стосовно групи «mini models». Далі, на 1-й рівень школи, приймаємо дітей 7-8 років, які вже вміють читати і писати, бо цього вимагає програма. А 2-й рівень спрямований на напрацювання портфоліо лише для тих, хто вже пройшов 1-й, базовий.

   На своєму випускному у «Forum Hall» юні моделі продемонстрували батькам та гостям те, чому навчилися за рік, працюючи в різних локаціях та студіях. Вони дефілювали, давали бліц-інтерв’ю, і навіть підготували сюрприз для батьків – зачитували їм листи-подяки одне одного, а мами й тати повинні були впізнати, який написала саме їхня дитина. Відтак випускникам було вручено сертифікати про завершення ними навчання другого рівня, а також символічні зірки.

На фото –учасники другого рівня тернопільської дитячої школи моделей «Junior», директор дитячої школи моделей «Junior» Тетяна Гудзь, власниця «Selfie Models Group» Анастасія Шеремета, ведуча свята Ірина Новомлинська.

На фото –учасники другого рівня тернопільської дитячої школи моделей «Junior», директор дитячої школи моделей «Junior» Тетяна Гудзь, власниця «Selfie Models Group» Анастасія Шеремета.

На фото – директор дитячої школи моделей «Junior» Тетяна Гудзь, юна модель Мішель Кардинал, власниця «Selfie Models Group» Анастасія Шеремета

 
Оголошується конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Суспільного


Публічне акціонерне товариство “Національна суспільна телерадіокомпанія України” оголошує конкурсний відбір на посади менеджерів та продюсерів регіональних філій Суспільного. Однією зі складових створення суспільного мовлення в Україні є реорганізація колишніх державних обласних телерадіокомпаній та перетворення їх на сучасні регіональні філії. Обрані кандидати на ці керівні посади у філіях працюватимуть паралельно й незалежно з метою роз’єднання функцій управління творчою та адміністративною частинами. Мінімальний оклад менеджерів і продюсерів філій становитиме 17 474 гривень, максимальний – 32 525 гривень.

Документи для участі в конкурсі приймаються до 21 листопада 2017 року за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42. Скановані копії – на електронні адреси: globaml@ntu.ua та anton612@ntu.ua. За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-51-64.

“Цей конкурс є шансом залучити в регіональні філії людей, які дійсно вболівають за реформу Суспільного і розділяють цінності мовника. Це також один із перших важливих саме адміністративних кроків, після якого розпочнеться глобальна реорганізація. Сьогодні ми оголошуємо цей конкурс і плануємо обрати керівників у першій декаді грудня. Після цього десь на початку нового року розпочнемо велику адміністративну реформу. І саме ці менеджери та продюсери філій формуватимуть колективи в регіонах”, – розповів Микола Чернотицький, член правління ПАТ “НСТУ”, відповідальний за діяльність з оптимізації центральної та регіональної структури.

Отож менеджерів і продюсерів філій Суспільного обиратимуть на відкритому конкурсі. Попередній документарний відбір претендентів на посаду менеджера філії здійснюватиме департамент управління персоналом Національної суспільної телерадіокомпанії України, а на посаду продюсера – департамент управління персоналом спільно з представниками ради генпродюсерів ПАТ “НСТУ”.

Наступним етапом відбору буде співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління ПАТ “НСТУ”. Усього в ході конкурсів відберуть 22 менеджери та 23 продюсери філій. Із ними підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені. Однак займати зазначені посади одна й та ж особа зможе не більше 5 років. Основні вимоги до претендентів на посади менеджерів та продюсерів, короткий опис функціональних обов’язків, а також перелік необхідних для участі в конкурсі документів можна переглянути за такими посиланнями:

Протокол №24 засідання правління ПАТ “НСТУ” від 6 листопада 2017 року

Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”

Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”

Оголошення про конкурсний відбір на посаду менеджерів філій публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”

Оголошення про конкурсний відбір на посаду продюсерів філій публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України”

Супровідний лист

Згода на обробку персональних даних

 

 
Розпочато відбір ідей на Хакатон з медіаграмотності


«Інтерньюз-Україна» запрошує медіа-активістів та журналістів до участі у Хакатоні з медіаграмотності: надсилайте ідеї, удосконалюйте їх та отримуйте грант на втілення. Дедлайн – 30 листопада. Захід відбудеться 7-9 грудня 2017 року у Києві в рамках реалізації проекту «Зміцнення незалежних ЗМІ в Молдові, Україні та Грузії».

Що? Хакатон з медіаграмотності.

Де і коли? Київ, 7-9 грудня 2017 року.

Хто може взяти участь? Команда редакції ЗМІ або неурядової організації (троє людей, в тому числі технічний спеціаліст/ програміст).

Як взяти участь? Заповнити форму, в ній представити ідею інноваційного проекту з медіаграмотності. Дедлайн – 30 листопада 2017 року, 18.00.

Що отримають три найсильніші ідеї? Грант на реалізацію проекту в розмірі $4500.

Маєте питання про заповнення заявки? Звертайтесь до координатора Хакатону Анни Калініченко за тел. (044) 458 44 40, (066) 364 28 08, пишіть на електронну адресу hkalinichenko@internews.ua.

Мета заходу – надати учасникам хакатону можливість реалізувати ідеї проектів в царині медіаграмотності, що передбачають технологічну складову, тим самим підвищуючи рівень медіаграмотності для ЗМІ, ГО та їх аудиторій.

Організатори запросять 10 команд. Кожна з команд має представляти редакцію ЗМІ чи неурядову організацію та має складатись з трьох представників. Один з членів команди повинен володіти знаннями щодо технічних характеристик пропонованого проекту.

Упродовж трьох днів з учасниками поділяться досвідом спікери, редакції та організації, що успішно реалізовують проекти у сфері медіаграмотності. За допомогою тренерів та фасилітаторів учасники матимуть змогу доопрацювати ідеї своїх проектів та представити журі. Три найсильніші ідеї визначені журі отримають гранти 4500 доларів США кожен на реалізацію ідей в період з 11 грудня по 31 січня 2018 року. Команди-переможці повинні мати змогу укласти грантовий договір.

Який формат участі в конкурсі?

Потенційні учасники заповнюють форму, в якій мають подати опис розробленої ідеї проекту у сфері медіагромотності, яку вони планують реалізувати, і який передбачає технологічний компонент.

Критерії відбору

Організатори відбирають учасників Хакатону на основі інновацінйості ідей, актуальності та реалістичності реалізації проекту в короткі терміни.

Якою може бути тематика проектів з технологічною складовою?

 • Інтерактивні проекти для взаємодії з аудиторіями;
 • Освітні проекти, націлені на конкретні аудиторії;
 • Фактчекінгові проекти;
 • Проекти націлені на захист прав людини та інформування про права людини;
 • Проекти націлені на спостереження за політиками та політичними партіями з метою недопущення маніпуляцій;
 • Медійні проекти націлені на полегшення доступу суспільства до об’єктивної та актуальної інформації.

Учасникам з-поза меж Києва організатори відшкодовують витрати на проїзд, забезпечують проживання і харчування.

Деталі Хакатону оновлюються на блозі https://mediahackathon.blogspot.com/. Хештег Хакатону – #hackmedia_ua

Термін подачі заявок: до 30 листопада 2017 року, 18.00. Організатори очікують, що відібрані учасники самостійно подбають про доїзд до Києва з подальшою компенсацією витрат.

Додаткову інформацію Ви можете отримати у координатора Хакатону Анни Калініченко за тел. (044) 458 44 40, (066) 364 28 08, або написавши на електронну адресу hkalinichenko@internews.ua
IX Всеукраїнська конференція журналістів-розслідувачів України. Подача заявок – до 15 листопада


Інститут розвитку регіональної преси запрошує на щорічну Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів України. Захід відбудеться  8-9 грудня 2017 року у Києві. Тема конференції у 2017 році: «Розслідувальна журналістика в епоху відкритих даних та інформаційних війн: можливості та виклики». Мета конференції: сприяти розвитку мережі журналістів-розслідувачів в Україні та інтеграції їх у світову професійну спільноту.

Ключові теми:

 • Етичні та професійні стандарти розслідувачів.
 • Робота з відкритими даними.
 • Програмування для журналістів-розслідувачів.
 • Засоби цифрової безпеки.
 • Досвід використання дронів у журналістських розслідуваннях.
 • Результативність журналістських розслідувань в Україні.

Детальну програму заходу можна завантажити тутПрограма

Слідкуйте за анонсами на сторінці ІРРП у Фейсбуці.

Місце проведення

Київ, Бориспільське шосе, 18 км, готельний комплекс «Козацький стан».

Конференція НАБУ

7 грудня з 9.00 до 18.00 у готельному комплексі «Козацький стан» відбудеться конференція Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), присвячена антикорупційній реформі та її регіональним аспектам – на прикладі Національного антикорупційного бюро.

Запрошені на IX Всеукраїнську конференцію журналістів-розслідувачів також можуть взяти участь у цьому заході (трансфер та поселення в готелі буде забезпечено).

У програмі заходу прес-конференція керівників НАБУ, зустрічі журналістів з детективами НАБУ, обговорення інструментів світової практики боротьби з корупцією та багато іншого. Детальну програму заходу буде оголошено незабаром.

Умови участі: безкоштовно

Коштом організаторів буде запрошено близько сотні учасників, які постійно працюють у розслідувальній журналістиці.

Українські журналісти з досвідом проведення журналістських розслідувань, що не отримають персональних запрошень, можуть подати заявку для відбору на конкурсній основі.  За наявності вільних місць ми підтвердимо додаткові запрошення до 20 листопада включно.

Для цього потрібно до 15 листопада 2017 року (24:00) надіслати заповнену реєстраційну форму.

Участь у Конференції буде безкоштовною, учасники за додатковими запрошеннями матимуть змогу взяти участь в усіх заходах, отримати роздаткові матеріали. Учасники з інших міст отримають компенсацію проїзду та поселення в готелі (подробиці – після підтвердження реєстрації).

Реєстраційна форма для безкоштовної участі на конкурсній основі

На платній основі

Усі інші журналісти можуть гарантовано потрапити на Конференцію, сплативши реєстраційну плату 3500 грн за одного учасника, за умови участі двох і більше учасників від однієї редакції вартість участі складає 3000 грн за кожного.

Платна участь дає право на участь в усіх заходах конференції та отримання усіх роздаткових матеріалів.

Транспортні витрати та вартість проживання у готелі такі учасники покривають власним коштом (організатори можуть допомогти з бронюванням).

Реєстраційна форма для участі на платній основі

З усіх питань звертайтеся:

067-234-42-16 Оксана Євтушенко

093-058-28-58 Дарина Шевченко

e-mail: irrp@ukr.net