Оголошено конкурс на посади менеджера та продюсера для Тернопільської філії НСТУ

Із 12 до 25 січня 2018 року відбудеться повторний конкурс на посади менеджерів та продюсерів філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, де відбір не відбувся у листопаді-грудні 2017-го.  Серед них – і Тернопільська.  Відповідне рішення ухвалило правління НСТУ під час чергового засідання.

Документи для участі в конкурсі можна подати з 12 до 25 січня  за адресою: м. Київ, вул. Мельникова, 42 (у письмовому вигляді) та скановані копії – на електронну скриньку konkurs@suspilne.media . За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: (044) 481-46-03 та (044) 481-51-64.

Менеджерів та продюсерів обиратимуть на відкритому конкурсі. Попередній документарний відбір претендентів на посаду менеджера філії здійснюватиме департамент управління персоналом НСТУ, а на посаду продюсера – департамент управління персоналом спільно з представниками Ради Генпродюсерів. Наступним етапом відбору стане співбесіда з конкурсною комісією, до якої входять члени та голова правління НСТУ.

Повний текст Положення про конкурсний відбір на посаду менеджера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та Положення про конкурсний відбір на посаду продюсера (філії) публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» описаний тут.

Нагадаємо, 9 грудня в 11 філіях НСТУ, де правління Суспільного не обрало на конкурсі менеджерів, призначені тимчасово виконуючі керівники. Тимчасово виконуючих обов’язки продюсерів філій НСТУ не призначали.
«Слова і війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою»

Роки війни на сході України та роки війни в тилу – інформаційної війни, боротьби з кремлівською пропагандою та дезінформацією. Які уроки Україна засвоїла? Чи може цей досвід бути корисним для європейських держав? Як саме? У новій книзі «Слова і війни: Україна в боротьбі з кремлівською пропагандою» незалежні експерти аналізують механізми та канали російської пропаганди в інформаційному просторі України, а також надають рекомендації з протидії маніпуляціям та дезінформації для українського уряду і міжнародної спільноти. Онлайн-версія видання доступна для завантаження українською та англійською мовами.

Книга «Слова і війни: Україна в боротьбі з російською пропагандою» – це огляд українського досвіду боротьби з російською пропагандою та дезінформацією. Публікація є результатом роботи групи незалежних авторів, які підготували власні дослідження, провели інтерв’ю з ключовими українськими громадськими організаціями, експертами з вивчення російської пропаганди, фактчекінгу та інформаційної безпеки. У цьому виданні вперше зроблено комплексний аналіз протидії пропаганді та дезінформації в Україні, в тому числі основні підходи та комунікаційні канали впливу. Тут також представлено рекомендації для української влади та міжнародного співтовариства.

Публікація була підготовлена ​​громадською організацією “Інтерньюз-Україна” за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Громадянська синергія” та під егідою Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. 
Журналістів та журналісток запрошують до Школи толерантності

Оголошується набір на Школу Толерантності з питань ЛГБТ та ВПО, яка відбудеться з 26 по 28 січня 2018 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область). Захід в першу чергу розрахований на працюючих журналістів та журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Тренінг складатиметься з двох частин: теоретичної (базова інформація стосовно ЛГБТІ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, гомофобії, коректної лексики; положення та дискримінації ВПО тощо) та практичної (відпрацювання навичок роботи з матеріалами на конфліктно-чутливі теми, підготовка журналістських матеріалів; відпрацювання написання журналістських матеріалів про ВПО та на ЛГБТ-тематику; розбір журналістських стандартів у роботі із групами населення: ЛГБТ-спільнота та ВПО).

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в ЗОБФ «Гендер Зед» (працює з представниками ЛГБТ-спільноти та ЛГБТ-тематикою) та ГО «Взаємодія» (працює з ВПО). Таким чином буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – представниками ЛГБТ-спільноти або внутрішньо переміщеними особами, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу взяти участь у тематичному конкурсі міні-грантів.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.

Тренінг проходитиме повних три дні. Участь у тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі / навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають БФ «Гендер Зед», ГО «Взаємодія» та громадська організація «Спілка молодих незалежних журналістів»

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://goo.gl/forms/KVoeDHqcKMzS4SVJ2

Заявки приймаються включно до четверга, 11 січня 2018 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 12 січня 2018 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com