«Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікт інтересів»


Такою була тема семінарів-тренінгів, які провели представники Тернопільського обласного осередку КВУ в об’єднаних територіальних громадах.  Семінари відбулися у Золотниківській та Саранчуківській об’єднаних громадах. Участь у них взяли – голови та депутати ОТГ, громадські активісти, старости, посадові особи.

Головне завдання таких заходів – мінімізувати прояви конфлікту інтересів на місцевому рівні, поінформувати учасників про суть законодавства про запобігання конфлікту інтересів, а також озброїти їх необхідними знаннями для виявлення ознак конфлікту інтересів та застосування алгоритму дій у разі його виникнення.

Проводилися тренінги  в межах проекту «Посилення антикорупційної спроможності місцевих громад в Україні», що реалізується ГО «Школа політичної аналітики» спільно з ВГО «Комітет виборців України» у партнерстві з ГО «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

Проект здійснено за підтримки Програми розвитку ООН.
17 лютого у прес-клубі тренінг Олега Хоменка «Відкриті публічні дані в роботі журналістів»


Запрошуємо представників ЗМІ до участі у тренінгу  на тему: «Відкриті публічні дані в роботі журналістів». Тренінг відбудеться 17 лютого (субота) у приміщенні Тернопільського прес-клубу (вул. Качали, 3) Тренер: ОЛЕГ ХОМЕНОК – медіа-експерт, медіа-тренер, журналіст, Член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN – Global Investigative Journalism Network, старший радник з питань медіа Internews, автор онлайн-курсу “Журналістські розслідування: основи”. Участь безкоштовна  згідно акредитації за тел. 050-528-03-15, 096-390-30-25. Кількість місць обмежена. Програма тренінгу Тренінг-Тернопіль-17 лютого 2018

 10:00 – 10:30 –З’ясування очікувань і представлення програми

10:30 – 11:30 – Яка інформація про людей та компанії доступна в мережі

11:30 – 11:45 – Перерва на каву

11:45 – 13:00 – Офіційні джерела відкритих даних в Україні

13:00 – 14:00 – Обід

14:00 – 15:15 – Офіційні джерела відкритих даних за межами України

15:15 – 15:30 – Перерва на каву

15:30 – 16:45 – Пошук інформації про компанії та людей, практичні вправи з пошуку інформації

16:45 – 17:00 – Підбиття підсумків
Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна школа сучасної журналістики», що його реалізує Тернопільський прес-клуб за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
16 лютого у прес-клубі тренінг на тему "Основи розслідувальної журналістики"


Запрошуємо представників ЗМІ до участі у тренінгу  на тему: «Основи розслідувальної журналістики». Тренінг відбудеться 16 лютого (п’ятниця) у приміщенні Тернопільського прес-клубу (вул. Качали, 3). Тренер: ОЛЕГ ХОМЕНОК – медіа-експерт, медіа-тренер, журналіст, Член ради директорів Глобальної мережі журналістів-розслідувачів GIJN – Global Investigative Journalism Network, старший радник з питань медіа Internews, автор онлайн-курсу “Журналістські розслідування: основи”. Участь безкоштовна  згідно акредитації за тел. 050-528-03-15, 096-390-30-25. Кількість місць обмежена. ПРОГРАМА  Тренінг-Тернопіль-16 лютого 2018

Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна школа сучасної журналістики», що його реалізує Тернопільський прес-клуб за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.
14 лютого журналістки говоритимуть про життєві історії


14 лютого о 14.30 Тернопільська обласна бібліотека для молоді запрошує жінок і чоловіків на відверті творчі діалоги з письменницею, телеведучою, журналісткою Оленою Герасименко. Авторські читання, живе спілкування, автограф-сесія та репрезентація книги новел “Купи мені любов”: сто п’ятдесят сторінок відчаю, слави, любові і пошуку, розкоші і марнославства. Життєві історії, в яких кожен частково може упізнати себе або когось зі свого оточення. Модератор дійства – журналістка Руслана Стасишин.
Тернопільська філія НСТУ: керівників обрано


Правління ПАТ “Національна суспільна телерадіокомпанія України” завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у додатковому відкритому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії. У тих регіонах, де конкурс не відбувся у грудні, було призначено тимчасових виконувачів обов’язки менеджера й продюсера. Саме для цих філій було проведено повторний конкурс.

За результатами цього конкурсу менеджером Тернопільської  регіональної дирекції Суспільного став Кійко Юрій Федорович.

Посаду продюсера Тернопільської регіональної філії Суспільного за результатами конкурсу отримала Биндас Зоряна Юріївна.

Окрім Тернопільської, за результатами конкурсу було обрано менеджерів Волинської,  Запорізької, Кіровоградської, Рівненської, Харківської та Хмельницької філій.

Визначено також продюсерів Волинської, Дніпровської, Миколаївської, Хмельницької, Черкаської філій НСТУ.

Із новообраними менеджерами та продюсерами філій підпишуть строкові трудові договори, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

https://suspilne.media/news/152