Статті за : 27.09.2018

Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. Про права власника на приміщення

На запитання відповідає юрист проекту Тернопільського прес-клубу  Ігор ФЕДОРЕНКО. «Чи мають право засновники надавати в оренду частину будівлі редакції зараз, у 2018 році, іншій організації,  адже ми ще проводимо процес реформування?». -Власник/засновник може розпоряджатися приміщеннями будівлі на власний розсуд, крім приміщень, які редакція орендує і фактично займає, бо вони повинні бути передані в оренду реформованій редакції. В частині 2 і 3 ст. 5 Закону України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» є заборона проводити операції, наслідком яких може стати відчуження майна редакцій, зокрема, його продаж, обмін та застава, встановлення іпотеки, безоплатна передача та реалізація для погашення заборгованості, передача в оренду, внесення його до статутних (складених) капіталів суб’єктів господарювання, передача в управління та проведення операцій з борговими вимогами і зобов’язаннями (факторинг).

Моніторинг електоральних настроїв українців. Вересень 2018

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Особисте формалізоване інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,0%. Терміни проведення: 10-18 вересня 2018 р.