22 травня о 18.00 тернополян запрошують до благодійного марафону – біг заради добра

У Тернопільському прес-клубі відбулась прес-конференція, де розповіли про благодійний марафон заради добра.  Організаторки благодійного марафону – Ната Бенч і Вікторія Фаріон – вперше провели його в 2015 році. Тоді вони зібрали кошти для закупівлі електроенцефалографу для Тернопільської обласної клінічної лікарні. Умовою було те, що всі діти області матимуть змогу обстежуватися на цьому апараті абсолютно безкоштовно. Цього року для благодійного внеску організатори обрали реабілітаційний центр в місті Тернополі, де 147 діток з різними вадами проходять реабілітацію і навчання. Для них хочуть закупити апарат імпульсної магнітотерапії. Для закупівлі апарату потрібно зібрати 50 тисяч грн. Зараз вже зібрано 30 тисяч. Для збору коштів вже відкрито банківський рахунок, на який всі бажаючі можуть перерахувати кошти. Якщо буде зібрано більше, то гроші спрямують на потреби цього ж центру  – закупівлю ще іншого обладнання.
Щоб взяти участь в благодійному марафоні, потрібно 22 травня о 18 год. прийти на Театральний майдан міста Тернополя. Дистанція пробігу буде 1 км. 600 м. Маршрут: Театральний майдан – вул. Грушевського – готель Тернопіль – вул. Руська – ЦУМ – Театральний майдан.
Кошти буде підраховано відразу після закінчення акції.

Галина Жук

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua