29 жовтня о 12.00 у Тернопільському прес-клубі розкажуть про те, як мешканці сходу України зможуть побачити роботи Пінзеля та автентичні народні строї

Яким чином з унікальними роботами українського Мікеланджело зможуть ознайомитися мешканці східних та північних областей? Які твори майстра побачать?  Які ще самобутні старожитності будуть представлені? У яких містах відбудеться ця подія? Які майстер-класи проведуть тернопільські ініціатори проекту для мешканців сходу? Чому Український культурний фонд  зацікавлений у популяризації робіт Іоанна Пінзеля та культурної спадщини?  Про це та інше йтиметься на прес-конференції щодо початку презентації проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво та строї епохи» на сході України».

Гості прес-клубу:

Наталія Волощук керівник проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» на  сході України»;

Тетяна Фарина координатор проекту «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» на  сході України»;

Тарас Демкура, Ірина Демкура керівники БО  «Благодійний фонд родини Демкур».

Запропонований проект є актуальним для України в цілому і  для окремих  регіонів зокрема. Українські дослідники вважають, що популяризація матеріальної і нематеріальної спадщини, як унікальних явищ історії і культури, пов’язана із зразками класичного і народного мистецтва, що найбільш повно відображають національну історію, культуру, традиції, ментальність, мають свої регіональні особливості, але і спільні ознаки. Враховуючи недостатній комунікаційний рівень співпраці на міжрегіональному рівні у зв’язку з внутрішньою  політичною ситуацією в зоні ООС реалізація  проекту дозволить залучити зацікавлені сторони та налагодити подальший обмін інформацією, культурно-мистецьким заходами.

Український культурний фонд – державна установа, створена у 2018 році з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду спрямовується та координується Міністерством культури України.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua