3-го жовтня 2016 року о 15:00 Віце-консул США розповість про грін-кард та візове шахрайство у Тернополі

Відбудеться чергове засідання Тернопільського прес-клубу, під час якого ВІЦЕ-КОНСУЛ США ОБГОВОРЮВАТИМЕ ПИТАННЯ ДИВЕРСИФІКАЦІЙНИХ ВІЗ (ГРІН-КАРД) ТА ПРОБЛЕМИ ВІЗОВОГО ШАХРАЙСТВА. Віце-Консул Сполучених Штатів Америки Валері Рід відвідає Тернопіль і проведе прес-конференцію із засобами масової інформації. Прес-конференція відбудеться 3 жовтня 2016 року о 15:00 у конференц-залі №2 (3-ій поверх) готель «Тернопіль», за адресою вул. Замкова 14.
У ході прес-конференції пані Рід пояснить процес отримання диверсифікаційних віз США. Вона зупиниться на основних етапах процесу та пояснить, що потрібно зробити аби процес отримання візи був чітким та прозорим. Пані Рід розповість про проблему візового шахрайства, про агенції, які пропонують послуги у проходженні процесу отримання віз США, а також так звану «допомогу» у виграші Грін Карти. Віце-консул також матиме змогу відповісти на інші питання, пов’язані з існуючими процедурами отримання імміграційних віз США.

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua