9 жовтня о 15.00 у прес-клубі віце-консул США обговорюватиме програму диверсифікаційних віз США 2020

Віце-консул Сполучених Штатів Америки Емілі Тікенсон відвідає Тернопіль і проведе прес-конференцію із засобами масової інформації міста, в ході якої обговорюватиме питання отримання диверсифікаційних віз США та проблеми візового шахрайства.  Прес-конференція відбудеться 9 жовтня 2018 року, в Тернопільському прес-клубі за адресою вул. Качали 3, о 15:00.

У ході прес-конференції пані Тікенсон пояснить процес отримання диверсифікаційних віз США.  Вона зупиниться на основних етапах процесу та пояснить що потрібно зробити, щоб процес отримання візи був чітким та прозорим. Пані Тікенсон розповість про проблему візового шахрайства, а також про агенції, які пропонують послуги у проходженні процесу отримання віз США, а також так звану «допомогу» у виграші Грін Карти. Пані Тікенсон також матиме змогу відповісти на інші питання, пов’язані з існуючими процедурами отримання імміграційних віз США.

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua