UAS Meet Up – у Тернополі: дедлайн реєстрації – 27 квітня

У Тернополі відбудеться всеукраїнський студентський захід UAS Meet Up на базі Тернопільського національного економічного університету (ТНЕУ). Дата проведення – 18-20 травня 2018 року. Дедлайн реєстрації – 27 квітня 2018 року.  Учасників Meet Up чекає насичена програма, яка включатиме лекції та воркшопи з тем якості вищої освіти в Укрраїні, прав студентів у сфері освіти та актуальної ситуації у європейському просторі вищої освіти від провідних спікерів у сфері освіти.  

В межах Meet Up також заплановано ХІІІ Генеральна асамблея УАС, де відбудеться обговорення, щодо пріоритетних напрямів діяльності, зміни у керівному складі Асоціації та вирішення інших нагальних питань.

Будучи найбільшою загальноукраїнською платформою для студентів, УАС прагне розвивати студентський рух, представляти студентство на всіх рівнях та надавати можливість реалізувати себе.

Вимоги до учасників:

  • Студенти (курсанти) українського закладу вищої освіти
  • Інтерес до діяльності органів студентського самоврядування, бажання зробити українську освіту якіснішою, а життя студентів кращим.
  • Бажання здобути навички роботи у команді та знайти нові знайомства у різних куточках України,

Усі учасники будуть забезпечені харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами.

Дедлайн – 27 квітня 2018 року. 2 травня 2018 року буде повідомлено про результати відбору.

Детальні умови участі у заході розміщені за посиланням.   Реєстрація.

Контакти

 

Loading...
Використання матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється тільки за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на www.pressclub.te.ua