03 травня об 11.00 у прес-клубі розкажуть, як ми можемо допомогти врятувати життя багатьох людей!

02.05.2018, 12:33
82 Переглядів

В четвер, 3 травня, об 11.00  у Тернопільському прес-клубі ( вул. Качали, 3)  прес-конференція з приводу дуже важливого заходу – першого благодійного аукціону нашого міста. Гості прес-клубу: Василь Бліхар, головний лікар Тернопільської університетської лікарні, Олена Кльоб та Вікторія Іванова- волонтерки, організаторки благодійного аукціону.

Сам благодійний аукціон розпочнеться у  суботу, 12 травня, о 17.00, у приміщенні Тернопільського академічного обласного драматичного театру. Мета – зібрати необхідну суму (100 580 гривень) для придбання двокамерного зовнішнього електрокардіостимулятора Medtronik 5392, який дуже потрібний відділенню кардіохірургії Тернопільської університетської лікарні. Це устаткування дозволяє забезпечувати життєдіяльність пацієнтів із складними порушеннями серцевого ритму та важкими серцево-судинними патологіями в перші 2-3 доби після складних операцій на серці, а також в передопераційний період. Інакше людям загрожує смерть! І близько пів сотні людей, в тому числі дітей (!), помирає щодня в нашій області через те, що без необхідного обладнання немає можливості допомогти їм кардіохірургічним втручанням. Тим часом серцево-судинні хвороби залишаються на першому місці серед причин смертності і на Тернопільщині, і в Україні.

   Отже, своїм посильним внеском ми можемо врятувати дуже багато життів. Медики і волонтери уклінно запрошують всіх небайдужих людей на аукціон, де бажаючі зможуть придбати виставлені картини і тим самим не дати чиємусь серцю чи сердечку зупинитися. Чекатимем на вас!

02.05.2018, 12:33
82 Переглядів