11 червня 2015 року об 11:30 у прес-клубі важлива дискусія – “Діти -сироти на порозі самостійного життя”

10.06.2015, 12:30
226 Переглядів

Відбудеться засідання Тернопільського прес-клубу на тему: «Діти-сироти – на порозі самостійного життя».

Під час засідання будуть розглянуті такі питання:
Що чекає випускників інтернатних закладів Тернопільської області?
З яким багажем вони виходять у самостійне життя?
Хто готовий підставити їм плече допомоги у період інтеграції у суспільство та адаптації до самостійного життя?

Гості прес-клубу: Андрій Назаренко – голова благодійного фонду “Майбутнє сиріт”,
Ірина Вакалюк – психолог -волонтер фонду “Майбутнє сиріт”, координатор тренерів,
Наталя Коцюба – Карітас, мобільна робота з молоддю;
Наталя Моравська – спеціаліст департаменту освіти і науки Тернопільської ОДА, випускники дитячих будинків с. Струсів, м.Бережани, м.Тернопіль – учасники тренінгової програми «На порозі самостійного життя».

Захід відбудеться 11 червня 2015 року (четвер) об 11:30 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).

10.06.2015, 12:30
226 Переглядів