Державний реєстр виборців на Тернопіллі постійно уточнюється

28.04.2014, 09:21
40 Переглядів

«Органи Державного реєстру виборців на Тернопільщині наразі поновлюють та опрацьовують інформацію, яка до них надходить від управління державної міграційної служби в області, відділів реєстрації актів цивільного стану, управління юстиції, судів усіх рівнів, пенітенціарної системи тощо, – каже головний спеціаліст відділу адміністрування Державного реєстру виборців в області Ігор Бойко. – Попередні списки виборців мають бути передані дільничним виборчим комісіям до 8 травня включно. За два дні до голосування – до 22 травня включно – передаються уточнені списки».
Для проведення цієї роботи усі відділення ведення Державного реєстру виборців забезпечені відповідним обладнанням, комп’ютерною технікою тощо. Вони також виготовляють іменні запрошення до участі у виборах.
«Для виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців, списків виборців та іменних запрошень передбачені кошти для придбання паперу у розмірі майже 58 тисяч гривень, у тому числі для першого туру виборів – майже 29 тисяч гривень», – зазначив Ігор Бойко. Він також повідомив, що нині в області працює 57 працівників у 19 відділеннях ведення Державного реєстру виборців, які здійснюють періодичне поновлення персональних даних.

28.04.2014, 09:21
40 Переглядів