Олег Тягнибок: «У протидії російській воєнній агресії Україна має покладатися перш за все на власні сили»

17.04.2014, 08:40
53 Переглядів

Створення поряд із боєздатною професійною армією народного військового резерву Збройних сил України на територіальній основі є одним із ключових напрямків для посилення обороноздатності та національної безпеки держави. Про це заявив лідер Всеукраїнського об’єднання «Свободи», кандидат на пост Президента України Олег Тягнибок під час зустрічі з виборцями на Чернігівщині. Спілкуючись із громадою, Олег Тягнибок наголосив, що в протидії російській воєнній агресії Україна має покладатися перш за все на власні сили. Тому держава мусить створити усі можливості для залучення і навчання добровольців, які бажають допомогти захищати Вітчизну. А сьогодні таких патріотів, за словами свободівця, – сотні тисяч.
«Йдеться про цивільних громадян, які не перебувають на професійній військовій службі, але готові проходити регулярні військові навчання та, в разі потреби, залучатися до виконання бойових завдань. Саме з таких громадян за швейцарським зразком має бути сформовано народний військовий резерв армії на територіальній основі», – зауважив Тягнибок. Як зазначив кандидат у президенти, «Свобода» пропонує невідкладно на базах військових частин і військових комісаріатів розгорнути навчальні центри для широкомасштабного тренування таких добровольців.
Олег Тягнибок повідомив учасникам зустрічі, що «Свобода» внесла на розгляд парламенту відповідний проект постанови – «Про додаткові заходи щодо зміцнення обороноздатності України у зв’язку з агресією Російської Федерації», однак його ухвалення поки що гальмують народні депутати, які ще недавно входили до провладної більшості режиму Януковича.
Олег Тягнибок переконаний, що в нинішніх умовах посилення агресії ворога саме народний військовий резерв може стати тією силою, яка зміцнить національну безпеку всередині держави та оперативно надасть необхідну підтримку армії.

17.04.2014, 08:40
53 Переглядів