Ольга Богомолець – президент повинен мати команду з новими, сміливими ідеями, яка чесно працюватиме

30.04.2014, 08:49
84 Переглядів

Під час спілкування з журналістами у прес-центрі “Буковина» Ольга Богомолець підкреслила, що за нею не стоїть жоден олігарх, а лише команда професійних, відданих патріотів. На її думку, президент має бути моральним камертоном, який очолить команду ентузіастів з новими, сміливими ідеями, що готові чесно працювати для держави та її людей. Саме тому її штаб складається з волонтерів і є абсолютно відкритим – «навіть для представників інших штабів». «Якщо ми відкриті, якщо нам нема чого приховувати та немає ніякої інформації, котру соромно оприлюднити, то з ворогів та байдужих потрібно робити друзів, бо в єднанні України наше майбутнє», – зазначила кандидат.

Ольга Богомолець переконана: «Як тільки припиняться розкрадання, будуть викриті корупційні схеми, введуться відкриті платежі та децентралізуються гроші, – це вже буде як ковток свіжого повітря». На її думку, за два роки можна провести фундаментальні реформи у сфері охорони здоров’я, в системі освіти, в агропромисловому комплексі та розвинути туризм. Ольга Богомолець зауважила, що однією з пріоритетних галузей є розвиток незалежної, альтернативної, «зеленої» енергетики.

Пані Богомолець також  упевнена, що вирішити проблеми на Кримському півострові та на Сході України можливо за рахунок економічних, політичних та дипломатичних важелів і, беззаперечно, за підтримки українських військових. Також вона закликала українських політиків зробити все можливе, щоб не пролилася кров.

Також Ольга Богомолець наголосила, що своєю участю в президентських виборах хоче довести, що людина без олігархічних капіталів, лише за підтримки талановитих однодумців і патріотів, може потрапити в політику. «Необхідно нарешті розірвати це замкнуте коло – «гроші – влада – гроші», зауважила Ольга Богомолець.

30.04.2014, 08:49
84 Переглядів