23 травня 2014 року о 12:00 у прес-клубі запрезентують попередні результати спостереження за виборчим процесом

22.05.2014, 16:04
36 Переглядів

Відбудеться засідання Тернопільського прес-клубу на тему: «Громадянська мережа ОПОРА спільно із коаліцією «За прозорі вибори» презентують попередні результати спостереження за виборчим процесом».

Напередодні Дня голосування за Президента України ОПОРА презентує попередні підсумки спостереження за перебігом кампанії. Зокрема, Мережа проінформує про випадки порушення та зловживання учасниками виборчого процесу, такі як залучення адміністративного ресурсу у виборчих перегонах, незаконна агітація та ін., які були зафіксовані спостерігачами протягом виборчого процесу, а також про труднощі в роботі виборчих комісій. Також експерти повідомлять про стан готовності виборчих дільниць до організації голосування, а також озвучать свої прогнози щодо перебігу дня виборів.
Гості прес-клубу:
Василь Томчишин – координатор виборчих програм Громадянської мережі ОПОРА в Тернопільській області і координатор кампанії спостереження у місті Тернопіль (ОВК №165);
Віталій Дембіцький – координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у місті Збараж (ОВК №166);
Ігор Білик- координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у місті Зборів (ОВК № 167);
Марта Штогрин – координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у місті Теребовля (ОВК №168);
Василь Ханас – координатор кампанії спостереження Громадянської мережі ОПОРА у місті Чортків (ОВК №169);
Володимир Ханас – керівник коаліції «За прозорі вибори».

Засідання відбудеться 23 травня 2014 року (п`ятниця) о 12 годині 00 хв. у приміщенні Тернопільського прес-клубу, що на бульварі Шевченка, 23 (вхід з двору вул. О. Кульчицької).

22.05.2014, 04:04
36 Переглядів