Тернопільська «Батьківщина» заявила про хакерів,чорний піар та провокації

24.10.2012, 23:03
268 Переглядів

Редакція сайту отримала заяву Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», текст якої наводимо далі повністю. «За декілька днів до виборів на Тернопільщині активізувалось застосовування брудних технологій з боку опонентів Об’єднаної опозиції «Батьківщина». В ніч з 22 на 23 жовтня офіційний веб-сайт Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» було піддано хакерській атаці. В такий спосіб опоненти заблокували оперативну подачу правдивої інформації про перебіг виборчого процесу в області, факти застосування адмінресурсу, підкупу та фальсифікацій.
Водночас невідомими особами в області розповсюджуються листівки неіснуючої громадської організації «Справедлива Батьківщина» та інші агітки, де опубліковано брехливу інформацію про єдиних висуванців від Об’єднаної опозиції «Батьківщина» та ВО «Свобода» у 165 виборчому окрузі Володимира Бойка та у 166 виборчому окрузі Михайла Апостола. Такі листівки містять виключно видумані дані.
Окрім цього, в місті Тернополі та у районах області в ніч з 23 на 24 жовтня з’явились російськомовні наклейки, до виготовлення та розповсюдження яких Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» не має жодного відношення.
Поряд із цим чиниться тиск на місцеві незалежні Інтернет-ресурси, які через хакерські атаки тимчасово припинили свою роботу. Нам відомо, що виконавцями цих брудних технологій є сателіти Партії регіонів, які нещодавно почали називати себе опозиційними. Тернопільська обласна організація Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» переконана, що вчинення будь-яких провокацій не допоможуть діючому антиукраїнському режиму та їх сателітам прийти до влади.
Ми повернемо Україну українцям! Голосуй за СЕБЕ!Голосуй за БАТЬКІВЩИНУ!»

24.10.2012, 11:03
268 Переглядів