Юридичні консультації з питань роздержавлення ЗМІ. Про протокол загальних зборів засновників для реєстрації приватного підприємства

17.12.2018, 08:42
416 Переглядів

На запитання відповідає юрист проекту Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО. «Чи могли б ви підказати, як саме має виглядати протокол загальних зборів засновників (рішення зборів засновників), який необхідно надати для реєстрації новоствореного приватного підприємства? Що там має бути обов’язково?»

   – Передусім зауважу, що типового зразка протоколу для приватного підприємства ми не розробляли, бо не вважаємо, що створення приватного підприємства шляхом перетворення комунального підприємства відповідає вимогам чинного законодавства.

Приватне підприємство, яке має статутний капітал, розділений на частки, фактично є господарським товариством. Тому за зразок можна використати протокол зборів засновників товариства з обмеженою відповідальністю з мінімально необхідною кількістю питань порядку денного. Зразок такого протоколу виглядає так:

ПРОТОКОЛ  № 1

Загальних зборів Засновників

ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

«…………………………»

м. …….                                                                                                                      …………… 2018 р.

ПРИСУТНІ:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про створення Товариства з обмеженою відповідальністю «………….».
 2. Про визначення розміру Статутного капіталу Товариства.
 3. Про розподіл часток в Статутному капіталі Товариства.
 4. Про визначення місцезнаходження Товариства.
 5. Про призначення керівника Товариства.
 6. Про затвердження Статуту Товариства.
 7. Вирішення організаційних питань.

ВИРІШИЛИ:

 1. Створити Товариство з обмеженою відповідальністю ”………………….. ” шляхом перетворення Комунального підприємства “Редакція газети……..”.
 2. Створити Статутний капітал Товариства в розмірі 000 грн.
 3. Розподілити частки в Статутному капіталі Товариства наступним чином:

 1. Встановити, що місцезнаходженням Товариства з обмеженою відповідальністю ”………” є : м. …, вул. ……, 00.
 2. Призначити ……………………………. (ідентифікаційний номер 000000000000) на посаду редактора/директора Товариства з обмеженою відповідальністю ”……………………”.
 3. Затвердити Статут Товариства з обмеженою відповідальністю ”…………………….”.
 4. Доручити …………………………….., паспорт АА № 000000, виданий 0 ……… 19.. року …………………….. УМВС України в ……….. області, проведення необхідних заходів, пов’язаних з державною реєстрацією Товариства з обмеженою відповідальністю ”………………………….”.

Проголосували „так” одностайно.

Голова зборів ________________

Секретар________________

   Запитання можна попередньо надсилати на таку електронну адресу – akardynal@ukr.net

17.12.2018, 08:42
416 Переглядів