Бліц-опитування

16.10.2012, 07:47
110 Переглядів

Редакція сайту попросить кандидатів у депутати до Верховної Ради дати бліц-відповіді на два запитання.
1. З якою метою Ви йдете до Верховної Ради? 2. Кого вважаєте основним конкурентом? Отже, деякі з них по виборчому округу №166
Михайло Апостол
1. Разом з демократичною більшістю, а я впевнений у нашій перемозі, зупинити свавілля влади, захистити простих людей і приймати такі закони, які б служили суспільству та відмінити те, що поприймала компанія авантюристів за помахом руки Чечетова.
2. Я – єдиний кандидат від опозиції. Усі 7 решта – проти мене.
Андрій Давиденко
1. Не миритися з тим, що мої діти та внуки будуть жити на околиці Росії, де пануватиме затверджений в Кремлі васал. До влади в Україні повинні прийти українці.
2. Наявні або приховані висуванці Партії регіонів. Влада робить ставку на Надію Хоптян. Представники національно-демократичних сил – не конкуренти. Це мої однодумці.
Михайло Савчук
1. Боротися із злочинною владою
2. Від опозиції – Андрій Давиденко, від влади – Надія Хоптян з адмінресурсом. Решта мають зрозуміти, що вони не пройдуть.
Тетяна Стецюк
1. Захистити народ, бо законодавство недосконале, закони захищають олігархів, а не людей праці.
2. Кожен достойний.
Надія Хоптян
1. За останній рік мною багато зроблено для жителів Гусятинського, Теребовлянського, Монастириського та Бучацького районів. Для того, щоб зробити ще більше, потрібен рівень вищий, ніж районна рада, потрібен рівень Верховної ради.
2. Усі гідні. Я вірю в мудрість людей, вони повинні оцінювати самі по тому, хто скільки для них зробив, наскільки працюватиме депутат в майбутньому. А ще я вірю в те, що красиві і мудрі жінки краю мене підтримають.

16.10.2012, 07:47
110 Переглядів