Вибори на Тернопільщині: голосування розпочалося без проблем

21.07.2019, 12:37
8169 Переглядів

Про це повідомили учасники першого засідання Тернопільського прес-клубу  «Доба виборів: парламентські перегони на Тернопільщині». Начальник головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександр Богомол повідомив, що на території краю усі 1183 виборчі дільниці розпочали свою роботу. Дві дільниці для голосування відкрилися із незначним запізнення: у Тернополі та Гусятинському районі. «Правоохоронці посилено забезпечують охорону публічного порядку та безпеку громадян під час волевиявлення. Загалом до несення служби задіяно 2643 особи, серед яких не лише поліцейські, а й військовослужбовці Нацгвардії, співробітники управління надзвичайних ситуацій», – зазначив він.

Не реєстрували значних порушень. Які б могли вплинути на результати голосування і представники громадських організацій, які спостерігають за перебігом виборів. А саме – Комітету виборців України, ОПОРИ,  коаліції ГО «За чесні та прозорі вибори!», Центру суспільних досліджень ПОЛІС. «Реєструються лише дрібні порушення», – наголосили вони.  Спостерігачі звернули уваги на те, що виборчі перегони в області набирають цивілізаційного характеру, менше почали використовуватися у порівнянні із попередніми виборами брудні технології, хоча протягом цієї кампанії такі випадки були. Водночас, у день тиші та навіть сьогодні, у день голосування, в області зустрічається так звана брендована реклама, у якій по фразах чи кольорах можна ідентифікувати певні політичні сили.
Керівники штабів політичних сил та кандидатів також зазначили, що розпочалося голосування в області без особливих проблем.

 

21.07.2019, 12:37
8169 Переглядів